מגדל משרדים חדש בן 27 קומות יוקם ברחוב בזל בפ"ת

14/10/2018
חדשות


סופרין ווייס יגבשו קבוצת רכישה להקמת מגדל משרדים בשטח של כ- 40,000 מ"ר ליד האגם החדש בפתח תקווה.

על המגרש בשטח 3.5 דונם סמוך לבית המשפט בעיר ובקרבת הרכבת הקלה מתוכנן לקום מגדל בן כ-27 קומות.

קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים ומסחר, וקבוצת וייס העוסקת בין השאר בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם, מודיעות הבוקר כי חתמו על אופציה לרכישת מגרש בן כ- 3.5 דונם ברחוב בזל שבאזור התעסוקה קריית אריה בפתח תקווה. על פי התב"ע המאושרת כולל המגרש זכויות להקמת כ- 40,000 מ"ר מסחר, תעסוקה ומשרדים במגדל בין 27 קומות. המגרש ממוקם ברחוב בזל, צמוד לקניון הגדול, בית משפט השלום ולפארק העירוני של פתח תקווה הכולל אגם אקולוגי הנמצא בשלבי הקמה מתקדמים.

במסגרת ההסכם ניתנה לסופרין ווייס אופציה מידי הבעלים הפרטיים של הקרקע. אומדן עלות הקמת הפרויקט מוערך ב כ- 350 מיליון שקלים. על הקרקע נמצאים כיום מבנים בני קומה אחת המושכרים למוסד חינוכי. הקבוצות עתידות לגבש קבוצת רכישה אשר תקים במקום המבנה הקיים את פרויקט Basel Park - מגדל משרדים ומסחר בן כ- 27 קומות. על התכנון האדריכלי הופקד משרד אדריכלים ברעלי לויצקי כסיף. לקבוצות ניתנה אופציה לתקופה ארוכה של כשנה אשר במהלכה יוצעו למצטרפים לקבוצה, שטחי משרדים באומדן מחיר החל מ- 6,800 ש"ח למ"ר בלבד. את קבוצות הרכישה מייצגים עוה"ד אתי דולב וגפן אבקסיס ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות' ועו״ד עידן שטרית ממשרד שטרית ושות׳, ואת בעלי הקרקע ייצגו עוה"ד עופר נועם וגיא נועם ממשרד ח.נועם ושות'.

אזור התעסוקה קריית אריה בפתח תקווה עבר בשנים האחרונות מתיחת פנים ואת מקומן של המוסכים והתעשייה הכבדה, תופסות חברות בכירות במשק בתחומי ההיי טק, הביטוח ועוד. המתחם נחשב לאחד ממתחמי ההייטק המובילים בארץ בכלל ובמרכז בפרט ומאכלס חברות כמוIBM , אינטל אורקל, קודאק, מגדל חברה לביטוח, ביטוח ישיר, ועוד. על פי התכנון פארק ההייטק בקריית אריה מתוכנן להתרחב ולאחרונה נחתמו באזור לא מעט עסקאות. בחלקו הצפון מזרחי של המתחם נמצאת תחנת רכבת ישראל ובמרחק של עשרות מטרים בודדים מהפרויקט מוקמת תחנה של הקו האדום של הרכבת הקלה אשר תאפשר נגישות גבוה ביותר לעובדים ודיירים אל המתחם.

צחי סופרין, מנכ"ל קבוצת סופרין: "הפארק מוקם בסמוך למרכז השוקק של פתח תקווה, בסמוך לקניון הגדול ולתחנת הרכבת הקלה קרבתו אל בית משפט השלום תהיה אבן שואבת לעורכי דין ואנשי מקצוע נוספים הנותנים להם שירותים, ואנו רואים בלקוחות אלה קהל יעד עיקרי. כמו כן כל קומה בבניין תהיה בשטח של 1450 מ"ר, דבר ההופך את התכנון ליעיל ביותר".

רוני וייס, יו"ר קבוצת וייס: "אנו רואים עוד ועוד משתמשי קצה ומשקיעים היוצאים מתל אביב מתוך הבנה של הפוטנציאל הקיים בפרויקטים באזורים במעגל השני שלה. אלו אזורים הנמצאים כיום בצמיחה כאשר קיימות שם עדיין אופציות בתחום הנדל"ן המניב, במחירים שבהישג יד. פתח תקווה צפויה להיות מרכז עסקים משמעותי של אזור המרכז בדומה למתחם העסקים בבני ברק. מחירי ההצטרפות לקבוצה הינם אטרקטיביים גם ביחס למחירים המקובלים בפתח תקווה, כאשר הקרבה לעוגנים כמו בית המשפט, תחנת הרכבת הקלה, בית החולים, הקניון והפארק, לצד הפתוח של אמצעי תחבורה ציבורית לאזור וממנו, יניבו לחברי הקבוצה תשואות משמעותיות ולמשתמשי הקצה זו תהייה השקעה כלכלית נבונה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...