ל"ג בעומר בדרך אחרת

16/05/2017
חדשות


למעלה מ-500 ילדים והורים, ילדי הגנים בשכונת כפר גנים ג' בפתח תקוה, השתתפו בצעדת עששיות וזאת במטרה לציין את ל"ג בעומר באופן שונה, שאינו כרוך בהדלקת מדורה, ובכך לשמור על איכות הסביבה ולתרום לצמצום זיהום האוויר.

הילדים צעדו יחד עם הוריהם כשהם אוחזים בעששית קטנה ונהנו מהצעדה והחוויה הייחודית. את הצעדה יזמו גננות האשכול עידית פרנקל וציפי וולפסון בעידוד האגף לאיכות הסביבה ואגף גני ילדים.

ראש העיר איציק ברוורמן וסגניתו אורנה דוידאי ראש אגף איכות הסביבה השתתפו אף בצעדה, וכך גם מיכל אונגר מנהלת האגף לגני ילדים.

ראש העיר איציק ברוורמן שעודד את המהלך אמר: "בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר אנשים המעוניינים לקיים אירוע אלטרנטיבי להדלקת המדורות ואנו בהחלט מברכים על היוזמה השומרת על הקיימות ועל איכות הסביבה ומעודדים יוזמות כאלו. אני נהנה לראות את הילדים הצועדים, זו באמת חגיגה גדולה."

סגנית ראש העיר אורנה דוידאי ראש האגף לאיכות הסביבה: "פרויקט זה הינו המשך לפרויקט שיזמתי בשיתוף עם ראשי וועדי ההורים לארגן מדורות רבות משתתפים ככל האפשר בעידוד העירייה. גם הרעיון למדורות אלו סחף אחריו בתי ספר וגנים רבים וכך גם צעדת העששיות שגנים רבים היו מעוניינים להשתתף בו. בצעדה זו חסכנו כ-20 מדורות ואני גאה מאד בגננות, בהורים וכמובן בילדים על שיתוף הפעולה."

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...