לפנק לפנק לפנק: 5 טיפים לבחירת מזרון מפנק במיוחד

16/03/2017
איכות חיים


מזרון מפנק נמדד לפי התאמה שלו לתנוחת השינה המועדפת עליכם, דרגת הקושי ופיזור הלחצים. בנוסף, אין סיבה לוותר על מזרון שלא עוזר לכם להירדם או מתאים את עצמו למבנה הגוף. שואלים את עצמכם האם אתם ראויים למזרון כזה? הנה כל התשובות.

אדם ממוצע מבלה מעל שליש מחייו בשינה. כתוצאה מכך, לאיכות המזרן שעליו אנחנו ישנים יש השפעה ישירה על איכות החיים שלנו. הימים בהם התייחסנו למזרן כאל משטח שינה בלבד הסתיימו. כיום אנחנו רוצים לא רק לישון טוב ולהתעורר ערניים, אלא גם להתפנק לאורך הלילה.

מזרון מפנק מיועד לגברים, נשים, מבוגרים וצעירים והוא לא אמור להיות פריבילגיה לעשירים בלבד. אבל איך מודדים את רמת הפינוק של המזרן ומה צריך לעשות כדי לא להסתפק בפתרון שינה סטנדרטי? קבלו כמה מאפיינים שבהם תרצו להתמקד:

1. התאמה לתנוחת שינה מועדפת

תנוחת השינה המועדפת עליכם תקבע עד כמה המזרון שקניתם באמת מפנק. לכל אחד יש תנוחה מועדפת אחרת ולכן בחירת מזרון היא נושא סובייקטיבי, אך אסור להתפשר עליו. אם אתם מעדיפים לישון על הגב, ודאו שבמזרן יש תמיכה לכתפיים ולצוואר. בשינה על הצד תעדיפו מזרון עם תמיכה לחגורת האגן ובשינה על הבטן דווקא מזרן רך ייתן מענה על הציפיות.

2. דרגת קושי ראויה

קשה לקבוע מה דרגת הקושי המושלמת של המזרון האורטופדי, אך סביר להניח שמהר מאוד תדעו איזו דרגה מתאימה עבורכם. נסו להיעזר בניסיון העבר או לברר על אפשרות לתקופת ניסיון ללא התחייבות עם מזרן חדש. מצאו את דרגת הקושי הראויה ולא תתחרטו.

3. פיזור לחצים אופטימאלי

בדקו מאילו חומרי גלם מיוצר המזרן ובאיזה טכנולוגיה הוא משתמש כדי לפזר את הלחצים מעמוד השדרה והגב. פיזור לחצים אופטימאלי יעניק לכם תחושה מפנקת מהרגע הראשון. עם פיזור לחצים כזה כבר לא תקומו עם כאבי גב, ואפילו תנחרו הרבה פחות במהלך הלילה.

4. הירדמות מהירה

מזרון מפנק יחסוך מכם את הצורך להתאמץ כדי להירדם. לא משנה באיזה שלב תיכנסו למיטה או מה השעה בשעון, תמיד תוכלו להתרווח על המזרון המפנק כדי להירדם במהירות. נצלו כל שעת שינה על המזרון המפנק ושפרו את הביצועים שלכם בעבודה או בלימודים. אם קשה לכם לדעת איזה מזרון יעזור לכם להירדם רק על בסיס סיור באולמות התצוגה, תוכלו שוב פעם לשאול על תקופת ניסיון או לקבל המלצות מלקוחות קודמים.

5. התאמה למבנה הגוף

מזרון טוב אמור לספוג חום וכך להתאים את עצמו למבנה הגוף שלכם. על מזרון כזה תוכלו לישון לבד או עם בני זוג, בלי לחשוש מהיעדר תמיכה אורטופדית בחלקים מסוימים של הגוף. התאמה למבנה הגוף היא תנאי למזרון מפנק ואיכותי. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...