למעלה מ-200 חברים הצטרפו לעמותת האוהדים של הפועל פ"ת "הכחולה"

12/12/2016
חדשות


ביום שלישי האחרון (7.12) נחשפה לציבור ההתארגנות של אוהדי הפועל פתח תקווה, במסגרת של עמותה חדשה בשם "הכחולה". לאחר שנים של דשדוש ופרשיות מפוקפקות, החליטו אוהדי הפועל פתח תקווה לקחת את גורלם בידם ולהקים גוף שיאגד את האוהדים במטרה להיכנס כשותפים בבעלות על המועדון.

מאז החשיפה לקהל הרחב, שהגיעה לאחר חודשים ארוכים של עבודת הכנה, יכולה לרשום לעצמה "הכחולה", הישג בלתי מבוטל – למעלה מ-200 חברים הצטרפו בתוך זמן קצר (פחות משבוע) למיזם, במסלולי חברות שונים. אתר האינטרנט צבר אלפי כניסות, כמו גם עמוד הפייסבוק הרשמי, בו החלו לעלות סרטוני תמיכה מטעם שחקני עבר מיתולוגיים של המועדון – בני קוזושווילי, אלון חזן, יצחק ויסוקר ועוד.

לצד הפעילות ברשת, במשחק שנערך אמש (ראשון) בין הפועל פ"ת לבית"ר תל אביב רמלה, הוקם דוכן הסברה והרשמה מיוחד שמשך עשרות מתעניינים.

צילום: יח"צ "הכחולה"

לצד החברים הרבים שהצטרפו, קיבלה העמותה רוח גבית ואף תרומות מאנשי עסקים פרטיים, אוהדי המועדון התומכים במיזם המבטיח.

מהוועד המנהל הזמני של "הכחולה" נמסר: "מרגש לראות את ההתגייסות האדירה של הקהל. תמיד דיברו על הפוטנציאל הגדול שגלום באוהדי הפועל פ"ת, ולשמחתנו אנחנו רואים אותו מתממש בפרויקט הזה, שכל כולו אהבה ורצון להציל את המועדון שיקר לליבנו. מחמם את הלב לראות עשרות מתנדבים חדשים שתורמים מזמנם ומכישוריהם לטובת הצלחת המיזם. אנו קוראים לכל אוהדי הפועל באשר הם, לקחת חלק בשינוי, הן בהצטרפות כחברים והן בפעילות היומיומית."

עמותת "הכחולה" תקיים כנס ייסוד במוצ"ש 7.1.17 בהיכל התרבות בפתח תקווה.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...