למה חשוב להזמין אינסטלטור בפתח תקווה לפני שיפוץ דירה?

01/02/2018
נדל"ן


מצב הנדל"ן במדינת ישראל בשנים האחרונות מוביל לכך שרבים מעדיפים לשפץ את הדירה שלכם, במקום לרכוש אחת חדשה. משפחות רבות אשר הצרכים שלהן משתנים, כמו כאלו שזקוקים ליותר חדרים, בית גדול יותר או אפילו רק מעוניינים לשנות את סגנון העיצוב של הבית לסגנון עדכני וחדש יותר.

אם גם אתם חושבים על שיפוץ של הבית שלכם בקרוב, אחד הדברים שחשוב מאוד שתבצעו הינו ייעוץ מול אינסטלטור מקצועי. בדירות רבות, במיוחד בדירות ישנות, מערכת האינסטלציה עדינה ומורכבת מאוד, וחשוב שתתייעצו עם מומחה בתחום אשר יאפשר לכם להבין בדיוק היכן עוברים צינורות, והיכן לא, והאם תוכלו לשבור קירות מסוימים בזמן השיפוץ, ועוד.

שיפוץ של מערכת האינסטלציה

אם אתם משפצים דירה ישנה מאוד, לפני שאתם בכלל חושבים על שיפוץ קוסמטי ועל המראה החיצוני, חשבו על הפנים של הדירה והכי חשוב – מערכת האינסטלציה. בדירות ישנות רבות מערכת האינסטלציה כבר רעועה ופגומה ואם אתם כבר נכנסים לשיפוץ, התחילו בשיפוץ של מערכת האינסטלציה כך שתוכלו ליהנות מהדירה לעוד שנים רבות ולא יקרה מצב בו זמן קצר לאחר סיום השיפוץ תקלות שונות במערכת האינסטלציה יגרמו לכם להיכנס לשיפוץ נוסף בלית ברירה.

אינסטלטור בתל אביב, בפתח תקווה או בכל מקום אחר, על פי אזור המגורים שלכם, יוכל לאפשר לכם לדעת מה בדיוק עליכם לעשות עם מערכת האינסטלציה בבית – להחליף, לתקן וכדומה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי בזמן השיפוץ אתם משדרגים היטב את הדירה.

אזהרות לאנשי השיפוצים

עוד נקודה חשובה שיבהיר לכם אינסטלטור בפתח תקווה קשורה לעבודות השיפוצים עצמם. בכדי שהאדריכל יוכל לתכנן נכון את השיפוץ, או בכדי שאנשי השיפוצים יבצעו את העבודה בבית שלכם, הם חייבים לדעת היכן בדיוק עוברים צינורות מים, האם ניתן להסיט את הצנרת למיקום אחר לצורך שבירת קירות ועוד.

מדובר בייעוץ חשוב מאוד שיכול למנוע נזקים רבים למערכת האינסטלציה בזמן השיפוצים, ויכול לחסוך למשפצים הרבה מאוד זמן ולכם הוא יכול לחסוך הרבה מאוד כסף וכאבי ראש.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...