ליאורה עופר חוגגת בפתח תקווה

03/04/2016
תקוה'לה

ביום חמישי האחרון התקיים בפתח תקווה טקס השקת השלב השני של פארק עופר, שבו יבנו ארבעה בניינים יחודיים.

הטקס נערך במעמד הגב' ליאורה עופר יו"ר מליסרון, אבי לוי מנכ"ל מליסרון, רון אבידן מנכ"ל עופר השקעות, עודד גרסון מנהל פארק עופר פ"ת, משה רוזנבלום מנכ"ל קניוני עופר, אוריאל בוסו מ"מ רה"ע, חבר המועצה אדי קואז, מנכ"ל העירייה יעקב ממן אורחים ומכובדים.

בפארק יבנו 4 בניינים (בתו תקן של בניה ירוקה) בתכנון ייחודי ובהתאמה אדריכלית אישית לכל חברה.

צילום: לשכת דובר העירייה

ראש העירייה איציק ברוורמן: "קמפוס ההייטק והמשרדים בפארק עופר 2 הנבנה בימים אלה, הינו חלק מתוך תהליך מאוד מעניין של חברות גדולות. מערים מרכזיות, כמו תל אביב, שבוחרות להעביר את פעילותם לפתח תקוה וזה נובע מסיבה עיקרית אחת – לפתח תקוה יש הרבה מה להציע לחברות הללו ולראיה, תעשיית ההי טק בפתח תקוה כבר מזמן ניצבת ראשונה בארץ".

ברוורמן הוסיף: "בעירייה אנחנו עושים את הכל על מנת לסייע לחברות לעבור את תהליך אישורי הבניה באופן המקצועי והיעיל ביותר ולשם כך אנחנו מעמידים רפרנטים צמודים, הן בהנדסה והן בארנונה, כדי לסייע ולקצר הליכים. פארק עופר הינו גאווה אמיתית לתושבי העיר והמרכז בו הוא מצוי הינו מהיפים בארץ. גם הפתיחה המחודשת של בית הקולנוע בקניון הגדול של חברת מליסרון הסב לנו הרבה נחת. אני שמח תמיד לארח בפתח תקוה את ידידתי ליאורה עופר יו"ר החברה, ואין ספק שנכונו לנו עוד פרויקטים רבים בהמשך הדרך".

לכתבות רכילות נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...