להקת "מדרחוב" כובשת לבבות סביב העולם

19/11/2015 | ניסים קלדרון
חדשות

זקני העיר זוכרים ולא שוכחים את להקות המחול שייצגו את העיר פתח-תקווה. העיר בה גדלו גדולי הזמר ורקדני המחול. לדור העבר יש יורשים, הנחשבים ללהקת הייצוג מספר 1 של העיר פתח תקווה - להקת "מדרחוב", אותה מביים, שר ומלחין הדמות הנערצת שי לביא, שיחד עם מנהל הלהקה זאביק שטרן, העלו את רמת 22 חברי הלהקה לרמה שלא הייתה מביישת שום להקת מחול סביב הגלובוס.

להקת "מדרחוב" הופיע בשנים האחרונות מסביב לעולם, וכבשה את לב הצופים בשירי ארץ ישראל הנוסטלגיים. לאחרונה חזרה הלהקה מסיבוב הופעות מוצלח ברומניה. בעקבות ההצלחה הרומנית שילבה לאחרונה הלהקה ריקוד ושירה רומנית, על שלל התלבושות המסורתיות של ארץ הממליגה.

בישראל מוזמנת להקת "מדרחוב" להופעות רבות, אך מאחר ותקציבה, אותו היא מקבלת מעיריית פתח-תקווה, הוא עדיין לא  גבוה, מבטלת הלהקה הופעות רבות מחוסר תקציב וחבל. מומלץ, וכמה שיותר מהר, שעיריית פתח תקווה תתקצב בסכומים גבוהים יותר את הלהקה המופיעה כמקצוענית, אך מתוקצבת כחובבנית, ורקדניה המוכשרים נשארים לרקוד רק בגלל אהבתם למחול ולשירי ארץ ישראל, ומעל לכל - יחסי חברות רבת שנים שליכדה אותם למשפחה המעודדת אחד את השני. עברתי יום בלתי נשכח, כאורח הלהקה בחזרות על שלל התלבושות ,לקראת המופעים המתוכננים בחודשים הקרובים. חייב אני להודות שהוקסמתי מהאבהות ויחס הכבוד שמקבל הבמאי שי לביא מכל אחד ואחת מהרקדנים, ובמיוחד רקדניות וזמרות הלהקה.

ולכם תושבי פתח תקווה מומלץ מכול הלב, תתחילו לעקוב אחרי לוח ההופעות העתידיות של להקת "מדרחוב", תזמינו כרטיסים ואוצו רוצו לחוות ערב קסום, אותו מגישים לכם בהרבה אהבה וחן, בני ארץ ישראל היפה והנוסטלגית. ארץ עליה גדלנו וחונכנו.

"פ"ת נטו" מאחל ללהקת הייצוג שלנו הרבה הצלחה בהמשך דרכם הברוכה. ובתקווה שהאחראים על  התרבות בעיריית פתח תקווה ישדרגו ויתקצבו את הלהקה בסכומים יותר רציניים, פשוט מגיע להם ולנו אוהבי הזמר העברי.

תמונות נוספות של להקת "מדרחוב" מלהיבה את הקהל סביב העולם:

(התמונות באדיבות ניסים קלדרון)

לכתבות נוסטלגיה נוספות

שתף ב-

תגובות

תודה
שמחנו לארח אותך ותודה על הפרגון. אנו עובדים על תוכנית חדשה ומיוחדת לא פחות משלושת התוכניות האחרות שלנו. אני יודעת שכל מחמאותיך ללהקה כנות ומתבססות על מראה עיניים, שכן היית ברבות מהופעותינו.
אירית שטרן - 19/11/2015
שתף ב שתף ב
אין על להקת מדרחוב ואין על יקיר העיר קלדרון ההיסטוריון
גם אני ראיתי את להקת מדרחוב בהופעה. פשוט אין מילים לומר על הצוות הנהדר שליקט סביבו שי לביא. יישר כח ללהקה ולניסים קלדרון על הכתבה המרגשת.
יאיר שרוני - 19/11/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...