כנס ארצי של עמותת ידיד לחינוך התקיים בפתח תקווה

11/10/2018
חדשות


אירוע חגיגי של פתיחת שנת פעילות של עמותת ידיד לחינוך, התקיים בפתח תקוה ביום שלישי השבוע, בנוכחות ראש העיר איציק ברוורמן וסמנכ"ל מנהל החינוך בעיר רמי הופנברג, ובנוכחות עשרות רכזים של העמותה מ – 40 יישובים שונים.

האירוע התקיים במרכז פסג"ה בעיר וכלל יום שלם של עדכונים, למידה ומפגש עמיתים. בין המרצים היו: ד"ר יוכי סימן טוב בהרצאה מרתקת על מצוקות בקרב בני נוער וסיוע אפשרי של מתנדבי ידיד לחינוך, לאה רוזנברג, יו"ר המזכירות הפדגוגית של ידיד לחינוך - הציגה את תהליך עדכון חזון ידיד לחינוך לשנים הבאות וד"ר עירית דיאמנט העבירה סקירה על מחקר הערכה של ידיד לחינוך לשנת 2018.


נשאו ברכות מנהלת הפסג"ה בפתח תקוה, הגב' ורד עמית שאמרה: "אתם לא אורחים פה, המקום הזה הוא גם בשבילכם, אתם חלק מהמקום הזה. אתם המופת להתנדבות. אנחנו רוצים לעודד שיתוף ידע ולעודד מורים בתוך עבודתם שגם הן יתנדבו - מורים עוזרים למורים וחולקים בידע."

ראש העיר ברוורמן אמר: "מפאת חשיבות הפעילות מצאתי לנכון לבוא ולברך אתכם על העשייה המשמעותית. אני מכיר את הפעילות הנהדרת של ידיד לחינוך בעיר פתח תקוה ומבין שזה קורה גם בכל הארץ. השאיפה שלנו צריכה להיות להגדיל ולהרחיב את הפעילות שלכם. כולם יוצאים נשכרים, התלמידים, המורים והמתנדבים".

נמרוד אקרמן, מנכל ידיד לחינוך ומשה רביב יו"ר ידיד לחינוך בירכו את הפעילים ואיחלו למתנדבים שנה פורייה וברוכת עשייה. עוד הם תיארו את התרחבות הפעילות, סימנו אתגרים ועדכנו בתכניות ושיתופי פעולה חדשים. הגב׳ שלומית ראונר, מצוות תכנית "שותף חינוכי" במשרד החינוך הציגה את מטרות המיזם הארצי ואת התקווה הגדולה של המיזם. התרגשות, עוצמה וגאוות יחידה של ארגון מתנדבים גמלאים ארצי ומקצועי עטפו את היום הזה לקראת שנה משמעותית ואינטנסיבית.

צילום: עזרא מגד

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...