כל מה שרציתם לדעת על בחירת עורך דין פלילי

29/05/2019
חוק ומשפט


אין דבר נוראי יותר מאשר לגלות שמישהו תובע אתכם, וזה עוד יותר נורא כשאתם בכלל לא מצפים לכך. כלומר, יש מצבים שבהם אנחנו מתנהגים בצורה לא תקינה, עוברים על החוק או פוגעים באדם אחר ועמוק בפנים אנחנו כן מודעים לכך. במצבים כאלה אנחנו לפחות יכולים לצפות את התביעה שתגיע, אך מה קורה אם מישהו "תופר" לנו תיק? האמת היא, שבין אם אתם אשמים ובין אם לא, אתם צריכים שיהיה לכם עורך דין מקצועי לענייני פלילים, כי רק איש מקצוע רציני ומוביל יוכל לעזור לכם. עורך דין פלילי אומנם לא יוכל להעלים את העובדות או לשקר לבית המשפט כדי שלא תקבלו עונש או אתם אכן אשמים, אך הוא בהחלט יוכל לדאוג לאינטרסים שלכם. לכן לא כדאי לדחות את הפניה לאיש מקצוע כזה, כי ככל שתפנו מהר יותר לעורך דין לענייני פלילים, כך תמזערו את הטעויות שאתם עלולים לעשות.

עורך דין פלילי עם ניסיון

אם יש לכם דילמה ואתם לא לגמרי יודעים לאיזה עורך דין פלילי תרצו לפנות, אנחנו יכולים להבין ללבכם. לא קל לבחור בין כל כך הרבה אנשי מקצוע טובים, ואם יש משהו שלא חסר בארץ, אלה עורכי דין. חשוב שתדעו שבין אם אתם מחפשים עורכי דין שעוסקים בתחום הפלילי ובין אם אתם צריכים כל עורך דין אחר, תמיד עדיף לבחור איש מקצוע מנוסה. בתחום המשפט על גווניו השונים לניסיון אין תחליף. זה ידוע שעו"ד שיש לו שנים רבות של ניסיון יוכל לעזור יותר כי הוא מכיר טוב יותר את מערכת המשפט ואת אופן ההתנהלות מולה. לכן, אם חשוב לכם להגן על עצמכם, אל תתפשרו על איש מקצוע שאין לו מספיק ניסיון.

מה עוד חשוב לברר?

אומנם זה נכון שכאשר מחפשים עורך דין פלילי שאלת הניסיון חשובה, אך זה לא הדבר היחיד המשמעותי. מעבר לכך יש לברר גם:

* האם מדובר על עו"ד שיש לו הרבה ממליצים?

* האם המשרד שלו נמצא במקום שמבחינתכם יכול להיות נגיש?

* האם הוא זמין עבורכם?

* האם מדובר על איש מקצוע עם מוניטין ורזומה?

ובנוסף, חשוב גם להבין כמה הוא יגבה מכם. זה לא משנה אם אתם משלמים באחוזים מראש או סכום קבוע, כי מה שבטוח זה שאתם צריכים להבין כמה זה עתיד לעלות. אין כל ויכוח על כך שיש הרבה מאוד עורכי דין שדורשים מחירים מופקעים על עבודות שונות שהם עושים, אך לא תמיד חובה להסכים לשלם סכומים כאלה. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק, לברר ולראות כמה זה באמת יכול לעלות, כי מי אמר שהמחיר הגבוה ביותר יוביל אתכם לעורך הדין הכי מנוסה וטוב שיש היום בתחום?

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...