כל אחד הוא יחיד ומיוחד

28/08/2017
חדשות


ביום רביעי 13.9 יתקיים בפ"ת הפנינג "כל אחד הוא יחיד ומיוחד" – אירוע משולב לכל המשפחה בו יתקיימו פעילויות משותפות לילדים בעלי מוגבלויות ולילדים ללא מוגבלויות, שיעבירו באופן מוחשי וחוויתי את התחושה של לחיות לצד מגבלה.

כך למשל יתקיימו משחקי כדורגל וכדורסל על כסאות גלגלים (עליהם ישבו כמובן גם ילדים ללא מוגבלות), מעבר מכשולים עם כסאות גלגלים, פעילות מוסיקה ותנועה ללא קול ובליווי שפת הסימנים, הכנת לימונדה עם כיסוי עיניים ועוד.

צילום: גיא פיטשון

האירוע יתקיים במתנ"ס נפלאות (רחוב הרב פינטו 9 פ"ת) החל מהשעה 18:00 ולקראת השעה 19:00 תתקיים הופעה של כוכב הילדים טל מוסרי.

ראש העיר איציק ברוורמן: "אנו פועלים כל השנה במסגרות החינוך השונות על קבלת האחר והשונה ובפעילות זו יש הזדמנות לכל הילדים, אלו בעלי המוגבלויות ואלו ללא מוגבלויות לחוות את אותן החוויות וכמעט באותו האופן".

רון כץ: "זוהי כבר מסורת אצלנו לקיים אירוע לילדים בעלי צרכים מיוחדים והשנה הדגש הוא על קיום פעילות משותפת ויצירת חוויה דומה, וזאת לצורך העלאת המודעות לצרכים של בעלי המוגבלויות ויצירת הווי משותף".

לאה כץ מנכ"לית מקפ"ת: "חלק מהחזון החדש של מרכזים קהילתיים פתח תקוה הוא שילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בפעילויות במרכזים השונים. השנה אנו פותחים תוכניות ייחודיות לטובת האוכלוסייה בעלת הצרכים המיוחדים וכן חוגים המתאימים לבעלי צרכים מיוחדים, זאת בנוסף לקידום שילוב אנשים עם צרכים מיוחדים בתעסוקה, הקמת מועדונים חברתיים ועוד".

האירוע הינו פרי שיתוף פעולה של אגף אירועים ורשת מרכזים קהילתיים – מתנ"ס נפלאות. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...