כיצד שירות ניקוי ספות יועילו לנו?

27/01/2017
איכות חיים


אם גם אתם מתוסכלים ממצב הספות שלכם בבית, כנראה עדיין אינכם מכירים את השירות הנפלא של ניקוי מקצועי לספות. התסכול אכן מובן, וזה עלול לקרות לכל אחד. הספה החדשה, זו שהוא בחר לא מכבר והשקיע בה סכום כסף משמעותי, מתגלה מוכתמת בכתם שומני מכוער, או קשקוש של עט מעטר את משענתו... הספה יפה ומוסיפה חן ועיצוב לבית בעודה נקייה וחפה מכל כתם. ספה מלוכלכת נותנת הרגשה של הזנחה ודחייה. נעים לשבת על ספה נוחה ולשקוע בהנאה כשהיא נקייה. ספה מוכתמת אינה מושכת אף אחד להתפרקד עליה בהנאה... אבל גם במקרים כאלו בהם הופיעו כתמים שונים על הספה יוכל חידוש ספה בצורה מקצועית להועיל ולפתור את הבעיה.

על השירות המקצועי של ניקוי ספות

בשוק קיימות חברות שונות שמעניקות שרות של ניקוי ספות. מדובר על חברות כאלו שתחום ההתמחות שלהן הוא ניקיון של מוצרי טקסטיל ומוצרי עור קשים לניקוי. כגון שטיחים, ספות, כורסאות וכדומה. לחברות אלו יש יכולות מקצועיות לצד ציוד טכני מקצועי. תהליך ניקוי הספה מתבצע בעזרת מכשור מתקדם וחומרי ניקוי מקצועיים. כך הם ניגשים לביצוע עבודת הניקיון של הספה ויכולים לכתמים וללכלוך, שאתם כבעלי הבית לא יודעים כיצד להסיר אותם. כיצד שירות ניקוי ספות יועילו לנו? אם חשבתם שמדובר בסיפור מסורבל ומורכב, טעיתם. כי חברות לניקוי שטיחים עושות עבודה מעולה ובנוסף לכך נותנות שירות אדיב ומפנק. וזה אומר שאתם לא אמורים לטרוח ולהעביר את השטיח או את הכורסא למשרדי החברה. השירות נעשה אצלכם בבית. וזה משמעותי ביותר ככל שמדובר ברהיט גדול ומסורבל יותר.

על שלבי העבודה ויצירת הקשר עם החברה

החלטתם לפנות לחברה לניקוי ספות, כיצד שירות ניקוי ספות יועילו לנו? כך תתבצע הפנייה שלכם לחברה וכך תתנהל העבודה.

* פניתם לחברה? נהדר. צעד ראשון לקראת הניקיון של הספה. הם ככל הנראה יבקשו לשמוע מכם על הרהיט אותו אתם רוצים לנקות. האם מדובר בשטיח? מה גודלו? האם אתם רוצים להזמין שירות לניקיון של ספה? במה היא מרופדת? בבד, בעור או בחומר אחר...?

* מה מצב הספה? בחברה ירצו לדעת מה המצב של הספה. האם זו ספה חדשה שהספיקה לצבור לכלוך במשך מספר החודשים, מאז רכשתם אותה והבאתם אותה לבית, או שזו ספה ישנה שהספיקה לספוג בימי חייה כמויות גדולות של אבק, לכלוך וכתמים.

* לאחר שפקיד החברה קיבל את הפרטים של העבודה הצפויה להם, הוא יוכל להגיש לכם הצעת מחיר. בהתאם למידת ההשקעה שתידרש ייקבע המחיר.

* המחיר נראה לכם מתאים? כעת נשאר לכם לאשר את העסקה ולקבוע תאריך וזמן מתאים. חשוב לקבוע מועד בו אתם נמצאים בבית כדי שהעבודה תוכל להתבצע לעיניכם.

הספה אחרי הניקיון

חברה מקצועית תבצע עבודה מעולה, ואתם אכן תשמחו לגלות עם תום העבודה את הספה שלכם נקייה ובוהקת.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...