כיצד סיורים וירטואליים משפיעים על השוק?

10/02/2021
חדשות

האם באמת יש צורך לצאת מהמשרד המאוורר ולטייל בין נכסים עם קונים פוטנציאליים במשך שעות ארוכות, רק כדי לגלות שאף אחד מהנכסים שאתם מעוניינים להראות להם לא עונים על הצרכים שלהם? ובכן, התשובה היא שלא. עם ההבנה שהעולם מתקדם בכיוון מהיר והכל חייב להיות נגיש בהתאם, נוצרו סיורים וירטואליים המאפשרים למתעניינים לצאת – פשוטו כמשמעו, לסיור וירטואלי בנכס שמסקרן אותם. בעזרת צילום מקצועי באיכות 4K, מתועדת כל פינה בנכס המדובר כך שהאדם שצופה בסיור הוירטואלי יקבל את מלוא הפרטים אודותיו, על מנת שיוכל לגבש החלטה האם להתקדם בתהליך הרכישה או להמשיך לחפש.

לקנות נכס בלי לצאת מהבית – הכל על סיורים וירטואליים

אנחנו חיים בעולם שבו אפשר לקנות הכל דרך האינטרנט, אפילו נכסים. סיורים וירטואליים מתחילים בסך הכל בהקשה על לינק ייעודי, והקדשת כמה זמן שתרצו למעבר על התמונות והסרטונים שיוצרים את הסיור. כך, הלקוח המתעניין שהחליט לצפות בסיור וירטואלי בנכס כלשהו, יוכל להיכנס לכל אחד מהחדרים במקום (כולל שירותים ופינות שלרוב לא רואים במודעות סטנדרטיות), לחסוך הגעה למקום ואולי אפילו לבצע את הרכישה מבלי להגיע לסיורים פיזיים.

נאמר שתוך מספר שנים, רובם הכמעט מוחלט של הנכסים יוצגו ללקוחות פוטנציאליים באמצעות הסיורים הוירטואליים, כך שעסקאות נדל"ן רבות ייסגרו מרחוק. המוכר והקונה ייפגשו אך ורק במטרה לחתום על חוזה, כשאפשר לצאת מנקודת הנחה שגם מעמד זה יעבור בסופו של דבר לחתימה מרחוק. מלבד זאת, יש כמה אלמנטים חשובים נוספים עבור הלקוח המתעניין:

* אפשר להראות לבני משפחה נוספים את הנכס לפני שמקבלים החלטה, בלי להגיע למקום כמה פעמים בכדי לגבש החלטה סופית. הורים, ילדים ובני זוג יוכלו לתת את דעתם על פי הסיור הוירטואלי.

* במקום לבזבז זמן יקר על ריצה בין נכסים המפוזרים ברחבי הארץ, אפשר לצאת לסיור וירטואלי בכמה נכסים שרק רוצים מבלי לצאת מהבית ובלי לעמוד בפקקים, לתדלק פעמיים ביום ולהיכנס לסטרס. כל מה שאתם צריכים לראות בכדי לגבש דיעה נמצא ממש מולכם במרחק לחיצת כפתור אחת בלבד!

למכור נכס בלי לצאת מהבית!

עבור בעלי הנכסים והמתווכים, כעת ישנה הזדמנות לצמצם כמעט לחלוטין את ההתעסקות מול הלקוח, ולקחת סיכון שהמכירה לא תצליח. פניות שמגיעות לאחר סיורים וירטואליים יהיו איכותיות יותר, בעלות סיכוי גבוה יותר למכירה. כשהלקוח כבר רואה את הנכס ומבין שהוא כנראה מתאים לו, המוכרים מרוויחים פניות של אנשים שהנכס מדבר אליהם וסביר שירצו להתקדם לרכישה בסופו של דבר, כך שהדבר היחיד שצריך לסגור, הוא המחיר. פחות זמן יתבזבז על שיחות ארוכות, הסברים ותיאורים, סיורים עם לקוחות שמגלים שהנכס לא מתאים להם, והצגה מהירה ויעילה יותר של נכסים. בסופו של דבר, יוצא שכל הצדדים מרוצים!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...