כיצד לבחור ערסל לגינה?

27/01/2017
צרכנות


ערסל לגינה כבר מזמן זהו לא אותה חתיכת בד תלויה בין שני עצים שעליה אפשר לשכב ערסל לגינה מזמן הפך להיות רהיט יוקרתי ומוסיף אוירה וארכיטקטורה לגינה או לבית. הערסל נוצר כדי לתת נוחות מירבית יחד עם שכיבה או ישיבה מיוחדת עם הרגשה של של ריחוף באוויר.

כדי לדעת איזה ערסל מתאים לגינה וכדי לדעת איזה סוג של ערסל צריכים צריך דבר ראשון לדעת את ההבדלים בין סוגי הערסלים השונים.

גודל

ערסל יחיד - ערסל יחיד מתאים לישיבה של אדם אחד עליו או לשכיבה תלוי בסוג הערסל.

ערסל כפול - ערסל כפול מתאים לישיבה של שני אנשים עליו

ערסל משפחתי - זהו ערסל ענק המתאים לישיבה של כמה אנשים עליו.

סוגי הערסלים השונים

ערסל שכיבה - זהו הערסל הקלאסי שכולם מכירים המתאים לשכיבה עליו בדרך כלל עשוי מבד מיוחד וחזק או רשת מיוחדת ועמידה ונתלה בין שני עצים או מוטות חזקים המספיקים לעמוד בכובד המשקל .

ערסל ישיבה - ערסל ישיבה הוא ערסל מודרני יחסית והינו הפופולארי ביותר מבין סוגי הערסלים הקיימים ערסל הישיבה מגיע בגדלים שונים ומיוצר מחומרים שונים והמחיר בהתאם לגודל ולחומרים ממנו הוא עשוי. ניתן למצוא לרוב ערסלי ישיבה יוקרתיים מאוד העשויים מראטן ותלויים על מוטות מיוחדים או ערסלים העשויים מבד יוקרתי מעין פוף תלויים על מוט מברזל או מעץ.

ערסל ישיבה, שכיבה - ערסל זה משלב בין היכולת לשבת ישיבה רגילה עליו לבין היכולת לשכב עליו תלוי בפעולה הרצויה עבורכם גם ערסלים מסוג זה נתלים על מוטות מיוחדים מעץ או ברזל אשר עמידים למשקל שאמור הערסל לסחוב.

דקורציה של הערסל

הערסלים בימינו מאוד אופנתיים וניתן למצוא אותם בהרבה מקומות לרוב הערסלים מיועדים לגינה ויש כאלו שאף תולים ערסל בתוך הבית.

הערסל למעשה הוא רהיט דקורטיבי המוסיף נופך וייחודיות לגינה או לבית לכן הבחירה בערסל הינה גם בחירה של עיצוב המשייכת את הערסל לסוג העיצוב של הבית או של הגינה.

חשיבות מיוחדת יש לשים לב לפני קניית ערסל והיא הבטיחות היות והערסל הוא מעין כסא / מיטה נישאת באויר יש צורך לבדוק ולקנות ערסל שעומד בכל התקנים ובעל תו תקן לעמידות החומר ממנו הוא נעשה.

כמובן שגם התקנת הערסל צריכה להיות מקצועית ועמידה בתנאי לחץ של משקל רב שאמור לשאת הערסל.

מחיר הערסל

מחיר הערסל הינו נתון משתנה בהתאם לחומרים ממנו הוא עשוי לגודל של הערסל וכמובן לעיצוב שלו ניתן לעיין ולראות סוגים שונים של ערסלים מכל המינים והגוונים דרך קטלוג ערסלים. המחירים יכולים לנוע בין כמה מאות שקלים בודדים לאלפי שקלים תלוי כמובן בסוג וביוקרתיות שהערסל משדר.

היום בעידן המודרני ניתן לבחור ולראות סוגי ערסלים שונים ברחבי רשת האינטרנט וכמובן להשוות מחירים ודגמים בין כל החברות השונות המוכרות ומייצרות ערסלים לבית ולגינה. וכך לבחור את הערסל המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...