יש חדר מלח בפתח תקווה

30/11/2017
חדשות


הידעתם כי במרכז פתח תקווה קיים חדר מלח מיוחד המסייע לסובלים מאלרגיות ומחלות? פשוט לנשום!

המרכז הממוקם ברחוב חיים עוזר 15 בפ"ת כבר למעלה משמונה שנים, מנוהל ע"י הנטורופתית פאיה ספקטור, שמספרת לפ"ת נטו: "הגעתי לעסק בעקבות בעיות נשימה של הבן שלי, שהטיפול הציל אותו. החלטתי לקנות את העסק ולנהל אותו בעצמי".


"מגיעים מכל הארץ" (התמונה באדיבות בית העסק)

הטיפול במקום המהווה מרכז טיפולים לסובלים מבעיות נשימה, מיועד לילדים ולמבוגרים הסובלים מבעיות שונות בדרכי הנשימה כגון אסטמה, ברונכיטיס, נזלת כרונית, נזקי עישון, ומחלות אלרגיות של מערכת הנשימה. המקום מיועד גם לסובלים מאסטמה של העור, COPD, סינוסיטיס, נוזלים באוזניים, דלקות אוזניים, שקד שלישי, נחירות, סטרידו ושיעול כרוני.

"מגיעים אלינו מכל הארץ, לא רק מפתח תקווה", מוסיפה פאיה. חדר המלח בנוי מקירות עבים הבנויים מבלוקים טבעיים של מלח דחוס בן מיליוני שנה. מטרת חדר המלח הוא ליצור מיקרו אקלים מלאכותי הדומה לתנאי האקלים השוררים במכרות המלח התת קרקעיים. המלח המיובא ארצה ונמצא בחדר המלח בפתח תקווה נכרה במכרה המלח הידוע בסולטבינו שבאוקראינה. המלח נחצב בעומק של כ- 300 מטר מתחת לפני האדמה בצורת בלוקים גדולים השוקלים כ- 20 ק"ג כל אחד.

לעיתים הלקוחות מרגישים שינוי כבר בטיפולים הראשונים, אך בכל מקרה ההמלצה היא לערוך סידרה של כ-14 טיפולים שבמהלכם שוהה המטופל במשך שעה על כורסא בחדר מלח מפנק בתדירות של פעמיים בשבוע.

"מלח הוא קודם כל סופח, זו התכונה העיקרית שלו. מלח סופח נוזלים וליחה ומייבש נזלת. בחדר יש 20 טון של מלח בסה"כ", מסבירה פאיה. לקוח מבוגר יושב על כורסת טלוויזיה נוחה, וילדים משחקים במלח כמו בארגז חול או כמו בים - הם ממלאים דליים, ויש גם המון צעצועים ושטיח פעילות לתינוקות.

בנוסף - המקום משרת לקוחות גם באמצעות הסדר ביטוחים פרטיים.

ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9041073 ולקבל ייעוץ בחינם.

לפרטים נוספים על המקום – לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...