ימי הרדיו בפ"ת חוזרים

08/08/2014 | ניסים קלדרון
חדשות

לאחר פגרת קיץ קצרה, במהלכה נלחמו מיטב בנינו על הגנת המולדת, במבצע המלחמתי "צוק איתן", חוזרת אלינו לקראת פתיחת משחקי ליגת הכדורגל בישראל תוכנית הספורט המשודרת בימי חמישי בשעה 17.00 ב-"רדיו פתח-תקוה" תדר 106FM. התוכנית המקצועית מוגשת ע"י העיתונאי והשדר הוותיק שי קרנר ממחלקת הספורט בעיריית פ"ת, כשהעזרה בהפקה ומלאכת הטכניקה מופקדות בידיו המאומנות של יוני בארי.

שי קרנר וניסים קלדרון

תוכנית הספורט ארחה בשנה החולפת באולפן רבים מספורטאי העיר פתח-תקוה וישראל. מנהלי קבוצות, מאמנים ואוהדים השמיעו מעל גלי האתר את דעתם על ענפי הספורט השונים, ובמיוחד על ענף הכדורגל  בפתח-תקוה. אורחים קבועים בתוכנית היו שוער העבר ומאמן הכדורגל מיכאל "לופא" קדוש ז"ל, שהלך לעולמו לפני כחודשיים והשאיר אותנו המומים, וכן כדורגלן העבר ופרשן הכדורגל דני נוימן. אישית היה לי הכבוד והעונג להתארח מספר פעמים באולפן ולשתף פעולה עם מגיש התוכנית שי קרנר. צבט בלב לראות את האולפן המשדר גם את תוכנית הטלוויזיה המקומית. לא כפאר היצירה, ולכן חשוב מאוד שקברניטי העיר החדשים, שקיבלו בירושה "אולפן שערורייה", ישנסו מותניים, ובהשקעה לא גדולה ישפצו וידאגו לאולפן מכובד יותר, ולא כזה שנאלץ לשדר בתנאים לא תנאים גם בשפה האמהרית המיועדת לעולים מאתיופיה, וגם את התוכנית הפופולארית "בא רק לשעה" המוגשת בטוב טעם ע"י שי ברק.

רדיו פ"ת משדר לעדה האתיופית

על תנאי ההגשה הירודים מחפים אנשי הצוות ברוח המשפחתית ובמקצועיות של הגשת התוכניות, כשתוכנית הדגל כאמור היא ללא ספק תוכנית הספורט, אליה מרותקים אוהדי הכדורגל בפ"ת. להם מבטיחים השנה להכין הרבה הפתעות, כבר מהתוכנית החגיגית הראשונה לעונת 2014-2015, שתשודר בתאריך: 21.8.2014, יומיים לפני פתיחת עונת המשחקים וחזרת הדרבי העירוני המרתק את המושבה, שחיה ונושמת ספורט ובמיוחד כדורגל, ענף אותו מייצגים שתי קבוצות פתח-תקוואיות בליגת העל ושתיים בליגה א'.

חגיגה באולפן הספורט

(התמונות באדיבות מוזיאון קלדרון)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...