יונתן דרור מגיע לגולה בפ"ת

05/08/2014
חדשות

יונתן דרור מגיע לגולה בפ"ת, למופע השקת הסינגל 'קומי לך' ואירוח מיוחד של דביר כהן, סולן להקת דיוואן הלב.

לאחר שהתקבל באהדה והתרגשות עם הלהיט 'קומי לך', יוצא הזמר יונתן דרור למופע השקה של הסינגל החדש. במופע "אבני דרך" יחשוף דרור שירים נוספים מתוך אלבומו הראשון. במופע ההשקה שיערך ב-  14/8 בשעה 21:00 במתחם הגולה בפ"ת יארח דרור את דביר כהן סולן להקת דיוואן הלב.

אחרי שנים של עשייה תרבותית בסצנת המוזיקה הירושלמית, יצא לאחרונה הזמר יונתן דרור עם סינגל ראשון "קומי לך" מתוך אלבום הבכורה "אבני דרך" עליו הוא עובד בימים אלו.

שיריו של יונתן מבטאים רבגוניות אישית ויצירתיות מוזיקלית המושפעת ממטען תרבותי עשיר ורווי קונפליקטים. נשמעים בהם קולות מהבית הדתי בו גדל, אך בד בבד גם ניכרת בהם השפעתה של הסביבה החילונית בה התחנך.

יונתן עושה שימוש במילים מהמקורות, שוזר אותן בכתיבתו כמו מתוך ערגה אך לא כציטוט מדויק, אלא יותר כביטוי עצמי לחוויותיו הפנימיות ביותר.

צילום: יח"צ

יונתן, נשוי ואב לשניים גדל והתחנך במושב 'בן עמי' בצפון הארץ - בן למשפחה הדתית היחידה שהייתה במושב - חיבתו למוזיקה הושפעה משני עולמות קוטביים אלה: מצד אחד בית הכנסת, פיוטים והשירה האנדלוסית, ומצד שני מגוון סגנונות המוזיקה אותה שמע בסביבתו החילונית. כנער בתקופות החגים שימש חזן בקהילה האנדלוסית ברודוס, ובשאר ימות השנה שימש כסולן של להקת רוק מקומית. בגיל 18, יצא לאור סינגל שנולד ממפגש עם זמר ההיפ הופ שי 360, גרסת היפ הופ לשירו של יונתן 'חצי עולם'. השיר זכה להשמעות ברדיו ושולב באלבומו של שי 360, 'כולם רוצים את האמת'.

יונתן דרור, סיים את לימודיו באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים, נחשב לדמות מוכרת בזירה התרבותית הירושלמית ובשנים האחרונות מעורב במספר פרויקטים תרבותיים בעיר - הן כזמר והן כיזם - ביניהם פרויקט 'הטיש הירושלמי', 'זוכרים ושרים בערב יום השואה', 'לקראת נעילה' ועוד.

מופע ההשקה יערך ב-  14/8 בשעה 21:00 במתחם הגולה - רח' שמואל הנגיד 7 פתח-תקוה.

כרטיסים:

30 ₪ במכירה מוקדמת

40 ₪ בערב האירוע

להזמנת כרטיסים: 03-5359963

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...