טקס פרידה לאל"מ רמטין סבטי

05/11/2017
חדשות


בשבוע שעבר נערכה פגישת עבודה שוטפת בין מ"מ ראש העיר הרב אוריאל בוסו ויריב סנדלון מנהל אגף הביטחון ושירותי החירום בעיר לאל"מ רמטין סבטי מפקד מחוז ירושלים ומרכז של פיקוד העורף.

בסיום הפגישה נערך לאל"מ רמטין סבטי טקס פרידה בעקבות סיום תפקידו ופרישתו מצה"ל. רמטין סבטי התחיל את שירותו הצבאי בגדוד 101 בחטיבת הצנחנים. מאוחר יותר נמנה בין בוגרי המחזור הראשון של קורס קציני החילוץ וההצלה בפיקוד העורף. מאז, מילא שורה של תפקידים בתחום החילוץ ההצלה וההדרכה בפיקוד, לקח חלק במשימות חילוץ ברעידות האדמה בטורקיה, יוון, בפיגועים שהתרחשו בקניה ובאירועים שונים בישראל, כדוגמת אסון ורסאי.

צילום: עיריית פ"ת

לאחר שסיים את לימודיו במכללה לביטחון לאומי הועלה לדרגת אל"מ - ובכך הפך לקצין הבכיר ביותר בפיקוד העורף ש"גדל" בפיקוד. בהמשך מונה למפקד יחידת החילוץ וההצלה הארצית של פיקוד העורף בהיותו משרת קבע ולא קצין במילואים. במסגרת התפקיד, הוא היה אחראי על המוכנות של מדינת ישראל לאיום הטילים והנשק לא קונבנציונלי. וכאמור, שימש בתפקידו האחרון בתפקיד מפקד מחוז ירושלים ומרכז.

במסגרת הפגישה הרב אוריאל בוסו ומר יריב סנדלון מנהל אגף הביטחון ושירותי חירום הודו לו על תרומתו הרבה מניסיונו וממקצועיותו לקידום המוכנות לחירום של עיריית פתח-תקוה ואיחלו לו הצלחה בהמשך דרכו באזרחות. אל"מ שלומי בן מוחה מונה למפקד מחוז ירושלים והמרכז. בן מוחה יחליף בתפקידו אל אל"מ רמטין סבטי אשר כיהן בתפקיד זה במשך השנתיים האחרונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...