טיול לראש הנקרה

27/11/2016
פתח-תקוה שלי


המועדון הרב נכותי של מתנ"ס עמישב יצא לטיול ייחודי באוטובוס מיוחד לקהילה נגישה, לראש הנקרה והסביבה.

כ- 35 חברים בעלי נכויות שונות עזבו ליום אחד את השגרה ויצאו לטייל, ליהנות ובעיקר לצחוק ביחד. את הטיול הדריכה באופן מקצועי ומהנה מיכל לוין, בסיועה של אילה כץ רכזת הקהילה הנגישה בפתח תקוה ונעמה מאור רכזת אוכלוסיות במתנ"ס עמישב.

צילום: נעמה מאור

המשתתפים הודו לראש העיר איציק ברוורמן, למ"מ ראש העיר וראש אגף השכונות אוריאל בוסו, ליונה אמרוסי מנהל האגף, לירון טיירי סגן מנהל המינהל הכללי ולשלי בורי מנהלת מתנ"ס עמישב, אשר באו לברך את הקבוצה בטרם צאתם לדרך.

ראש העיר איציק ברוורמן ומ"מ ראש העיר אוריאל בוסו חיזקו את ידי המטיילים ואמרו כי חברי המועדון מעוררי השראה. חברי הקבוצה אמרו לרה"ע כי הם חשים כי יש מי שדואג לרווחתם בעיר ויש אוזן קשבת לאוכלוסייה הרב נכותית.

אילה כץ רכזת המועדון הרב נכותי סיכמה את הטיול במכתב תודה לכל העוסקים במלאכה: "אין ספק  שהטיול ייחרת בזיכרוננו כחוויה בלתי נשכחת וילווה אותנו זמן רב. אפשרתם לנו ליהנות מטיול מקסים ומגבש במדינתנו היפה. לאנשים בעלי מוגבלויות שונות טיול הוא אתגר, וניתן לומר שזו הייתה הזדמנות. ברור לכולנו שלא היינו מצליחים לטייל בכוחות עצמינו. תודה ענקית לאגף השכונות ותודה גדולה לכל העושים במלאכה".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...