טבעות אירוסין מיוחדות - סקירת שוק

03/03/2017
איכות חיים


אם תבקשו מגבר נשוי לדרג את מסע הקניות המבלבל ביותר שחווה בחייו, אין כל ספק שהדרך לטבעת האירוסין הייתה הקשה מכולן. השילוב של חשיבות גבוהה, אלפי דגמים, רמת בורות בלתי נלאית ומאות חנויות ורשתות עם מוכרות חייכניות ומקצועניות, הופך את המסע לטבעת הנכספת למאתגר במיוחד. בשורות הקרובות ננסה להקל עליכם במעט את החיפוש, עם סקירה של מספר טבעות אירוסין מיוחדות שיעמדו בכל הציפיות. מוכנים? יוצאים לדרך!

טבעות אירוסין – הכל תלוי ביהלום

את משפחת טבעות האירוסין ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות: טבעות ה"סוליטר", הלא-הן הטבעות הקלאסיות, המשובצות יהלום אחד מרכזי, מצד אחד, ומהצד השני – הטבעות המעוצבות, אשר מציגות לראווה עיצוב שונה. את כלל הטבעות המעוצבות ניתן להגדיר כ'מיוחדות', כשגם חלק ניכר מטבעות הסוליטר יוצאות דופן בעיצובן. אז מה לבחור? מדובר בעניין אישי, אך למעלה מ-80% מהטבעות הנרכשות הינן סוליטר. הסיבה: הן מתאימות לכל סגנון ולכל בגד, אף פעם לא יוצאות מהאופנה ומדיפות ניחוח מרשים ויוקרתי, אך לא מתאמץ מדי. לרוב הן גם פחות יקרות.

הגענו לשלב המרכזי – בחירת היהלום

עם כל הכבוד להלך העניינים מסביב, כוחה וייחודה של כל טבעת אירוסין ובמיוחד כאשר מחפשים טבעות אירוסין מיוחדות מתרכז סביב היהלום שלה. דירוג היהלום נקבע על פי מספר פרמטרים מרכזיים, בראשם הגודל, רמת הניקיון והצבע. מומלץ להיוועץ עם איש מקצוע מתחום היהלומים, שבתוך רבע שעה יוכל להפוך אתכם למיני-מומחים בתחום. חוץ מהיהלום, חשוב להקפיד על איכות גבוהה באופן כללי – גימור נאה לעין, נוחות הטבעת, עמידותה לאורך זמן ובמגע עם מים, חוזק השיבוץ ומידת הנעימות של המגע עם העור. כדי למקסם את הסיכוי לבחור טבעת באיכות גבוהה, מומלץ לבחור בחנות/רשת בעלות ניסיון ומוניטין מוכחים בתחום טבעות האירוסין.

טבעות אירוסין מיוחדות לדוגמה

לקראת סיום, הנה כמה דוגמאות של טבעות אירוסין מיוחדות שכל כלה עתידית תשמח לענוד: "טבעת טוויסט" מסוג סוליטר המציגה עיגול מעוקל (ולא מעגל מושלם) באזור היהלום, המקנה מראה ייחודי. קיימת בזהב לבן/צהוב/פלטינה/; "טבעת יהלומי צד", עם יהלום מרשים במרכז ולצידו מספר יהלומים קטנים (לרוב בין שישה לשמונה) המעניקים מראה מהודר ומרהיב; "טבעת שיבוץ פווה", עם לא פחות מ-140 יהלומי צד (ב-0.84 סי.טי בסך הכל) המעניקים מראה יוקרתי שאין שני-לו; ועוד.

וזכרו – כל טבעת אירוסין יכולה להיות מיוחדת עם קצת מחשבה, השקעה ויצירתיות. בהצלחה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...