חמש על האש

28/01/2017
חדשות


קבוצת הנוער של הפועל פ"ת הביסה היום 5-0 את אחי נצרת בפתיחת הסיבוב השני של העונה, והגדילה את הפער בראשות הטבלה. בשבוע הבא עפולה בגביע.

משחק צמרת בליגה הלאומית לנוער מחוז צפון התקיים הבוקר במזג אויר חורפי, בו אירחה הפועל פ"ת, הראשונה בטבלה, את הרביעית מכבי אחי נצרת, שלה היו ארבע נקודות פחות ערב המחזור.

למרות הצפי למשחק קשה ושקול לא התקשו המלאבסים להביס את האורחים מהצפון, כשכבר במחצית הראשונה שוער נצרת הוציא 3 פעמים את הכדור מהרשת, ושחקני הפועל הוסיפו עוד שניים במחצית השנייה. כבשו לזכות פ"ת: משה דבורה (צמד), שובל כובני, אור שטיין וספיר יתח.

מחזיקת הגביע רוצה להגן על התואר

בעקבות הניצחון גדל הפער מהמקום השני לארבע נקודות, 12 מחזורים לסיום העונה, כך שהכל עדיין פתוח, במיוחד שפ"ת צפויה עדיין לפגוש בעימות ישיר את שתי יריבותיה העיקריות לעלייה – מכבי הרצליה והפועל כ"ס. רק הראשונה בתום העונה עולה ישירות לליגת העל, כשהשנייה הולכת למבחנים.

בשבוע הבא תשחק הפועל פ"ת במסגרת גביע המדינה במשחק חוץ מול הפועל עפולה, שנמצאת בתחתית טבלת מחוז צפון בליגה הלאומית. כזכור, הפועל פ"ת היא מחזיקת גביע המדינה, ותנסה להגן השנה על תוארה. משחק הליגה הבא יתקיים בעוד שבועיים – בחוץ מול נווה יוסף.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...