חטיפים לחתולים - אוכל בריאות - ועוד!

08/06/2022
אוכל ובישול


גם חתולים אוהבים פינוקים, ממש כמונו, ממש כמוכם. אז למה בעצם אנחנו לא מפנקים אותם יותר? נכון, כמו חטיפים לבני אדם, גם חטיפים לחתולים לא צריך לצרוך בהגזמה יתרה, אבל חטיף פה ושם זה חשוב גם לגוף וגם לנפש, וחטיפים לחתול הם לרוב בריאים יותר מהחטיפים שאנחנו אוכלים, לפחות בריאים לחתול.

לא רק חטיפים, גם אוכל רגיל יכול להיות בכל מיני רמות בריאות, ושוק המזון לחתולים מציע כיום מגוון רחב של אפשרויות של אוכל בריא, אוכל שעוזר לחתול שלכם לשמר את הבריאות שלו, להרגיש יותר טוב, ולבקר פחות אצל הווטרינר, כי הוא פשוט בריא הרבה יותר!

איזה חטיפים יש לחתולים?

יש הרבה מאוד סוגים של חטפים לחתולים, אז הנה כמה דוגמאות, להשראה:

* קרם גבינה – חתולים אוהבים חלב. הם יונקים, וממש כמו בני אדם, משמרים את האהבה שלהם לחלב ולמוצריו. אז שימו בצד את הוויכוח האם חלב זה בריא או לא, והאם זה נכון לכם או לא, החתול שלכם ממש, אבל ממש אוהב חלב, וחטיפי קרם גבינה הם פינוק ממש מרגש עבורו. תנסו ותראו בעצמכם.

* קרם כבד – לא רק חלב, החתולים הם טורפים, ואם כבר לטרוף, אז כבד. הכבד מכיל הרבה מאוד ברזל, והטעם שלו חזק ודומיננטי. חתול שאוהב את הטעם של כבד, יתרגש עד יללות עזות כשתיגשו לשקית החטיף שלו, ואתם תדעו – מצאתם את הפינוק האולטימטיבי עבורו.

* קרם סלמון – האם יכול להיות שהחתול שלכם מוצאו הגנטי בכלל מאזורים קרים ומאלי נהרות? המחקר הגנטי האנושי מראה שאנחנו מעורבבים עם גנטיקה מכל העולם, ויכול מאוד להיות שגם החתולים שלנו כאלו, מה שיכול להסביר מדוע חלק מהם אוהבים דווקא דגים, או יותר נכון את דג הסלמון!

* קרם עוף – מכירים את ראשי התיבות KIS? “קיפ איט סימפל", או "שמרו על זה פשוט", לעיתים חטיפי עוף הם כל מה שצריך כדי להביא את החתול שלכם מאדישות לשמחה והתרגשות, ואיזה כיף זה שהם מתרגשים, אפילו מקצת עוף.

לא רק טעם – גם בריאות

מעבר למגוון הטעמים הרחב, שאת חלקו פגשתם פה, ובתקווה שהחתול שלכם יפגוש אותו גם הוא בקרוב, הרי שיש גם מגוון שימושים לחטיפים לחתולים. השימושים הללו הם לצורך שמירה על בריאות ועידוד הבריאות, כפי שציינו בתחילת המאמר הזה.

חטיפי הבריאות משמשים לניקוי השיניים, וליצירת בריאות במעיים, והאמת היא שזה לא רק לחתולים. כל חיות המחמד שלנו ראויות לבריאות טובה, לכן אפשר למצוא גם חטיף דנטלי לכלב, ברמה גבוהה, ובאיכות מעולה, וגם, כמובן, במחיר נוח. לסיכום, אם אתם מחפשים איך לפנק את החתול (או את הכלב שלכם), לשמור עליו בריא, שמח וטוב לב, או לפחות עד כמה שחתול יכול להיות שמח וטוב לב – פנקו אותם באוכל טוב וחטיפים.

לחצו למידע נוסף על חטיפים לחתולים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...