חזון העיר השווה

04/03/2019
איכות חיים


אמש נפתח חודש האישה בפ"ת בכנס מגדרי שהתקיים בבית שיח נשים, שם חתם ראש העיר על "חזון העיר השווה", ובו עקרונות לקידום שוויון ובתוך כך שוויון מגדרי.

את האירוע פתחה רחל אלון, יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, שגם ארגנה והפיקה את האירוע. כיבדה בנוכחותה אורנה דוידאי - מחזיקת תיק הנשים.

ראש העיר רמי גרינברג בירך את המשתתפות והמשתתפים ואמר: "אנו חותרים לשוויון מגדרי בכל תחומי החיים ועל בסיס יומיומי, בתוך העירייה ומחוצה לה. אני מודה לכל מי שלקח חלק בהפקת אירוע זה ובהפקת יתר האירועים החודש ומודה לכם על שאתם מעלים על נס את תרומתן של הנשים לחברה".

באירוע השתתפו רס"ן רבקה כהן מפיקוד העורף, שהשתתפה במשלחת החילוץ לברזיל וסיפרה על חוויותיה מהאירועים בברזיל. לאחר מכן הרצתה טל ברייר בן מוחה מייסדת ארגון "מנהיגותה" – פיתוח מנהיגות חינוכית מודעת מגדר, ארגון המוביל את תחום חינוך מודע מגדר בגיל הרך לישראל, ולסיום נהנה הקהל מהמופע ג'יפסי - טניה וינוקור, כנרת, יוצרת ואמנית רב תחומית.

חודש האישה יצוין בפתח תקוה באירועים שונים לאורך חודש מרץ, במטרה לייצר מגוון אירועים שיתאימו לקהלים השונים בקרב אוכלוסיית הנשים ובכלל. האירועים הם בסימן "ההזדמנות לשוויון" בדגש על שוויון מגדרי והמשך הרחבת התשתית לשיח מאפשר ומכבד.

התמונות באדיבות לשכת דובר העירייה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...