חגיגה הוליוודית למלכה שושנה ויחנסקי

21/11/2015 | ניסים קלדרון
פתח-תקוה שלי

מאות מחברי משפחת ויחנסקי השתתפו הלילה בחגיגת יום הולדת בלתי נשכחת, שארגנו בני משפחת ה"מלוכה" לבית ויחנסקי למלכת הבית שושנה "שושי" באולם "הוליווד" מתחם "הולמס פלייס" ברחוב הסיבים בפ"ת.

לבודדים מקרב תושבי העיר פ"ת שעדיין לא מכירים את משפחת המחול, הבידור והזמר, נספר שבראשה עומד המנהיג והבעל אברשה - בדרן ורקדן המופיע בהומור רב על במות, רחבות ריקודים ואוניות קרוז. לצידו תמיד רעייתו האהובה שוש. גאוותם בראש וראשונה הם הילדים - המוכרת ביניהם היא הבת חגית ויחנסקי, בעלת סטודיו לתנועה ומחול בפ"ת.

עם משפחה שכזאת חגיגת יום ההולדת שהכינו לאם המלכה "שושי" הייתה חייבת להיות שמחה וכך אכן היה. על בטן מלאה מכמויות המטעמים והשתייה הצטרפו החברים לרחבת הריקודים, שם ציפתה להם הזמרת המלהיבה מיקי זהבי בשירי כול הדורות, נגני בוזוקי, זמרי השירה היוונית ורקדנית להקת "מדרחוב" אתי ידידיה.

כל אלה, יחד עם הבלונים, הזיקוקים והנרות, הפכו את יום הולדתה של שוש למופע הוליוודי במיטבו, במהלכו מבורכת השחקנית הראשית, באיחולי בריאות והמשך הנאות משנות החיים שבורא עולם הקציב לה - עד 120. כשחזרתי לפנות בוקר לביתי ראיתי חיוך של שמחה מרוח על פניה של אשתי זהבה, שלחשה לי : "מדוע יש כול כך הרבה קנאה ושנאות בעולם - תראה כמה העולם יכול להיות יפה ושמח, כשמפרגנים אחד לשני".

עם זה הלכתי לישון - בתפילה, ברכה ותודה לשוש ואברשה שהזמינו אותי להיות חלק מחגיגה שהתאימה ליום הזה, היום בו קבוצתי הפועל פ"ת ניצחה 1:0 את רמת השרון וטיפסה למקום ממנו חוזרים לליגת העל, הראוי למועדון אותו אוהד אברשה ויחנסקי שנים רבות.

מערכת "פ"ת נטו" מצטרפת למברכים ומאחלת לשושי, הרבה בריאות ואושר, השאר כפי שאמרו חז"ל - זה בונוס.

תנו לתמונות לדבר:

(התמונות באדיבות ניסים קלדרון)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...