השף שגב משה פותח מסעדה חדשה בפ"ת

26/02/2018
חדשות


בעוד כשנה תושק מסעדה כשרה נוספת של השף המוערך שגב משה, במתחם הקולינרי החדש 'שופ טיים' בפתח תקוה, שבהקמתו הושקעו 114 מיליון שקל.

השף המוערך שגב משה חתם על עסקה לפתיחת מסעדה כשרה חדשה במתחם shop time בפתח תקוה שתמוקם בצומת הרחובות שחם ותוצרת הארץ.

הדמייה: באדיבות יח"צ

לדברי השף שגב משה: "המסעדה שתיפתח בפתח-תקווה תביא לישראל חוויה חדשה ויוצאת-דופן שלא נראתה ולא נטעמה כמותה, גם במחוזות המטבח הלא-כשר. כמו בכל דבר שאני עושה, גם המסעדה החדשה תביא רוח שונה, יצירתית, מרגשת ומרעננת. אני מתכוון ליישם במסעדה החדשה הרבה מאוד פנטזיות אישיות שלי בתחום האירוח, עם השראות שמהוות חיבור בין מזרח למערב. אנחנו עומדים בפני שנה אינטנסיבית של עבודה קשה ומלאת התרגשות".

צילום: אנטולי מיכאלו

המסעדה החדשה תצטרף כחוויה שונה לגמרי מהמסעדות הכשרות של השף שנפתחו לאחרונה – "משה שגב, מטבח חווייתי כשר" בבאר שבע ובנתניה.

המסעדה תהיה חלק מהמתחם הקולינרי החדש והכשר shop time, אשר צפוי לפתוח את שעריו בסוף 2018. המתחם, אשר נמצא בימים אלה בשלבי הקמה מתקדמים, נמצא באזור התעשייה קרית מטלון (רמת סיב) בפתח תקוה. המתחם מוקם בהשקעה של 114 מיליון שקל, הוא יכלול 20 חנויות בגדלים של 50-580 מ"ר שביניהן בתי קפה, מסעדות, פאב, מעדניות ואוכל ייחודי שתוכננו כמרכז קניות פתוח בשטח של 4,500 מ"ר. דמי השכירות הממוצעים יעמדו על 160 ₪ למ"ר ובנוסף דמי ניהול.

החברה המנהלת היא "רושו הנדסה ויזמות" הנמצאת בבעלות עינת וצביקה רושו, אשר שימש במשך שנים מנכ"ל צים סנטרס מקבוצת רני צים אחזקות. צביקה רושו, מנכ"ל רושו יזמות, אמר כי "מדובר באזור שצמא למתחם קונספט קולינרי על טהרת האוכל הכשר, ובזאת ייחודיותו על פני מתחמי קונספט דומים בישראל. המתחם ישרת במהלך היום את עובדי ובאי מתחם העסקים הגדול, ובערב ובימי שישי בבקר ימשוך את הסועדים והמבלים שנוהרים לאזור".

לחדשות נוספות בפ"ת - לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...