השלישייה הפותחת של דני גולן

19/11/2017
חדשות


הפועל פ"ת מתכוננת לחזרה מהפגרה עם המאמן החדש. נקבעו תאריכי שלושת המחזורים הקרובים בליגה הלאומית, השבוע תיערך גם הגרלת הגביע.

פגרת הנבחרות והשיזרוע עומדת להסתיים, כאשר לגבי הפועל פ"ת היא תהיה ארוכה מעט יותר מאחר והמחזור הבא, שיהיה גם המשחק הראשון של המאמן דני גולן, יתקיים רק ביום שני הבא (27.11) בשעה 19:00 באצטדיון בהרצליה מול מכבי המקומית, האחרונה בטבלה, שעברה טלטלה בעצמה בתקופה האחרונה.

יחזרו עם 3 נקודות מהרצליה?

כעבור 4 ימים בלבד (1.12) תארח הפועל פ"ת (שישי, 15:00) את הפועל עפולה, ושבוע לאחר מכן (8.12, 15:00) יצאו הכחולים למשחק חוץ קשה מול מכבי אחי נצרת. תוצאות שלושת המשחקים עשויות לקבוע לאן פניה של הפועל העונה, והאם היא יכולה לעלות בכל זאת על רכבת המועמדות לעליית ליגה, כשכרגע היא מרוחקת 8 נקודות מהמקום השני.

השבוע, ביום רביעי בשעה 17:00, תתקיים גם הגרלת משחקי סיבוב ז' בגביע המדינה, בהשתתפות קבוצות הליגה הלאומית – 4 קבוצות תקבלנה כרטיס חופשי לסיבוב הבא, והיתר תצטרפנה למעגל המשחקים בעוד חודש בדיוק מהיום, בתאריך 19.12.17. פרט לקבוצות הליגה הלאומית, בין היריבות המעניינות הנוספות מהליגות הנמוכות ניתן למצוא את קביליו יפו, רובי שפירא, בית"ר כפ"ס ונס ציונה.

בגזרת המגעים בין הבעלים דורון גלנט ועמותת הכחולה – הצדדים חזרו בימים האחרונים לשולחן המו"מ, אך עדיין מוקדם לומר אם הדבר עשוי להביא לפריצת דרך אמיתית ולהבשיל להסכם, כאשר הצדדים שומרים לעת עתה על שקט יחסי.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...