השוטר הטוב בפתח תקווה

12/11/2017
חדשות


בתאריך 8/11/2017 התקיים יום חשיפה לתוכנית התפתחות אישית ומעורבות חברתית בסימן השוטר הטוב בתיכון אנקורי פתח תקוה.

בתחילת היום עברו התלמידים שיעורי חינוך בנושא המעורבות החברתית, התנדבות, תרומה ושמירה על זכויות האזרח.

בתום השיעור הופתעו התלמידים כאשר נכנסו לבית הספר כ- 30 צוערים של קורס הסיירים של המשטרה. דניאל תלמיד כיתה י' סיפר: "מאוד מתרגש להגיע ליום לימודים ופתאום לעבור יום מלא חוויות והתנסויות חדשות", ורוני תלמידת כיתה י"א אמרה: "כיף לראות שבבית הספר שלי מלמדים אותי גם דברים שהם לא מתמטיקה וספרות."

השוטרים העבירו לתלמידים שיעורים ערכיים בנושאים שונים. יעל טייב, אחת השוטרות שהובילה את היוזמה יחד עם אסנת ספיר סגנית המנהל ולירון פנחסוב רכז המעורבות החברתית סיפרה, שעד לא מזמן ישבה גם היא על ספסל הלימודים בתיכון אנקורי, שכשאמרו במסגרת הנע"ת (נוסף על תפקיד) בקורס כי עליהם לחשוב על משימה ערכית, היה לה ברור כי הפרויקט הזה יתקיים בתיכון.

אלה זילברמן, מנהלת המחלקה להתפתחות אישית ומעורבות חברתית באגף החינוך העל יסודי, בירכה על היוזמה ושיתופי הפעולה וציינה כי "התוכנית 'התפתחות אישית ומעורבות חברתית' המהווה תנאי הכרחי לתעודת הבגרות, מחברת את התלמידים והקהילה ומאפשרת הגשמת חלומות וצמיחה אישית, ויעל היא ההוכחה לכך שאם בוגרת התיכון הגיעה ליוזמה מקסימה שכזו, הרי שהצלחנו במטרת העל של התוכנית: טיפוח בוגר עצמאי, מעורב, בעל תודעה, רגישות חברתית וחוסן נפשי, אכפתי ואחראי, הרואה במעורבות חברתית ערך ודרך חיים."

התמונות באדיבות עיריית פתח תקוה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...