הרמטכ"ל הגיע לפתח תקווה

24/06/2016
חדשות


הרמטכ"ל רב אלוף גדי איזנקוט ריגש את המשתתפים בערב ההוקרה לכבודה של מרים פרץ ולכבוד המפעל החינוכי בישיבת אמי"ת אלירז, הקרויה על שמו של בנה אלירז, כשהצדיע לה על תרומתה לחיזוק צה"ל ולהקניית ערכים ומסירות למען מדינת ישראל בשדה החינוך.

איזנקוט סיפר כי לפני 18 שנה כששימש כמפקד חטיבת גולני פיקד על אוריאל שהיה מ"מ בגדוד 51 ולפני שש שנים בעת היותו אלוף פיקוד הצפון, פיקד על אלירז בעת נפילתו.

"מתוך הכאב הגדול מרים התבלטה כאישיות יוצאת דופן, כשהייתי בלוויה ובבית המשפחה אפשר היה להבין מאיזה בית גידול יוצאים קצינים כמו הבנים של משפחת פרץ. אני משוכנע שאותה רוח שורה פה בבית הספר, שמובילה אתכם אנשי החינוך לגדל את דור האזרחים, את דור החיילים הבא שיתרמו את תרומתם ויראו כזכות את העובדה שכל מי שגדל במדינה הזו ומגיע לגיל 18 נדרש לתרום את התרומה שלו בשרשרת הדורות ולחזק את צה"ל ואת מדינת ישראל".

מימין: ראש ישיבת אמי"ת אלירז הרב יאיר שטבון, ראש העיר פתח תקוה איציק ברוורמן, מנכ"ל רשת אמי"ת ד"ר אמנון אלדר ומרים פרץ (צילום: דודי שוורץ)

"זכות עבורי להצדיע לך מרים על העשייה ועל תרומה ועל החיזוק של צה"ל מתוך הכאב ולהצדיע לזכרם של אלירז ואוריאל והמורשת שהם הותירו לנו".

מרים פרץ הודתה לרמטכ"ל ואמרה: "זכיתי להכיר אותך כגדי האדם, הערכי, אוהב החיילים, הארץ הזו צריכה אנשים כמוך שמובילים אנשים מתוך אהבה"

היא הודתה לצוות החינוכי: "יש לי בית בגבעת זאב, יש לי בית בהר הרצל ויש לי בית כאן  בישיבת אמי"ת אלירז. מצד אחד אני רואה כאן ערכיות ומוסר ומהצד אחר שאיפה למצוינות. הבוגרים יוצאים מכאן מחוברים למורשת של עם ישראל".

עם סיום דבריה העניקו לה ראש עיריית פתח תקוה עו"ד איציק ברוורמן, מנכ"ל רשת אמי"ת ד"ר אמנון אלדר וראש הישיבה הרב יאיר שטבון - אות הוקרה והערכה.

הרמטכ"ל גדי איזנקוט (צילום: דודי שוורץ)

מ"מ ראש העיר פתח תקוה איציק דיעי אמר כי העיר פתח תקוה מתברכת בקשר המיוחד עם מרים ותלמידי הישיבה זכו לדמות יוצאת דופן שמחוברת למקום ומשיבה רוח מיוחדת במקום.

ראש הישיבה הרב יאיר שטבון אמר: "מרים היא סמל ומשמת דוגמא ומופת לתלמידי הישיבה שזכו בקשר שלה למקום ומתחנכים לאור הנתינה שמבטאת אותה ואת משפחתה".

את האירוע ערכו והפיקו הרב זאב ברלב חבר צוות החינוך וההנהלה ושגית אלמליח רכזת החינוך החברתי בישיבה.

לחדשות חינוך נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...