הקליפ שמשגע את המדינה נולד בפתח תקווה

17/01/2018
פתח-תקוה שלי


ורד עובדיה מאם המושבות וארתור כץ מנווה עוז, ביחד עם חברים, יצרו קליפ חדש שמציג את זיכרונות הילדות שלהם מערוץ הילדים של שנות התשעים.

שישיית בוגרי "רימון", כולם בסביבות גיל ה-30 היום, מתגעגעים לילדות – כמו כולנו. אם אתם גולשים ברשתות החברתיות, בטח יצא לכם לראות את הקליפ שמשגע את המדינה - "מחווה לערוץ הילדים", ששבר את הרשת.

לצפייה בקליפ – לחצו כאן

מאחורי הקליפ הזה עומדים ורד עובדיה (30) מאם המושבות וארתור כץ (29) מנווה עוז - מוזיקאים צעירים ותושבי העיר פתח תקווה. יחד עם שחר חנוך (29), גור מורד (28), קרן פז (28) וליאור טמיר (32), כולם חברים טובים, מוסיקאים צעירים ומוכשרים, בוגרי בית הספר למוסיקה "רימון", שחולקים חיבה רבה לתקופת הניינטיז, בה הם היו רק ילדים.

השישייה החליטה לקחת את החיבה והכישרון כמה צעדים קדימה וליצור מחרוזת מרגשת שכוללת קליפ מושקע במיוחד, אותו הקדישו לעמוס שוב ז"ל, אחד המנחים האהובים בערוץ.

ורד עובדיה וארתור כץ (צילום: יאיר אבן חיים)

ורד עובדיה, תושבת שכונת אם המושבות בפ"ת, שחקנית וזמרת, מספרת בשיחה עם פ"ת נטו: "כולנו אוהבים את הניינטיז, ומכאן החלטנו ליצור מחרוזת ילדות נוסטלגית". בימים אלה ורד משחקת בהצגות לילדים וגם מרבה לשיר.

ארתור כץ, תושב שכונת נווה עוז בפ"ת, סולן להקת אטרף, שערך והפיק את הקליפ ביחד גור, הוא זמר ויוצר. הקליפ עלה לרשת ביום חמישי האחרון וזכה כבר למעל חצי מיליון צפיות ומאות אלפי שיתופים במדיות השונות שבו פורסם.

מי שיאזין למחרוזת יוכל ליהנות מארבעה עשר להיטים בלתי נשכחים שמעלים ניחוח נוסטלגי וגעגועים לתקופת ילדות תמימה. "באחד המפגשים אצלי בבית, פתחנו יוטיוב והתחלנו להיזכר בשירים של ערוץ הילדים" - מספרת שחר כיצד נולד הרעיון. "צחקנו על זה שכולנו יודעים את המילים בע"פ וחשבנו שיהיה מגניב להנציח את התקופה במחרוזת מחווה", סיפרה ורד.

מתוך הקליפ

"זה היה לא פשוט, החל מבניית המחרוזת ועד לצילומים והעריכה עצמה, עבדנו קשה מאוד אבל גם מאוד נהנינו מהעבודה", אומר ארתור ומוסיף: "בהתחלה חשבנו להכין פלייבק ואז החלטנו שיש צורך בנגינה אמיתית, אז גייסנו נגנים, שגם הם חברינו לספסל הלימודים, וברגע שהם שמעו על הפרויקט, הם מאוד רצו לקחת חלק. אני חושב שיש משהו בשירים האלה שמאוד נוגע בכולנו".  

"לקח לנו שנתיים להוציא לפועל את הקליפ, כי ככל שהתחלנו לעבוד עליו, רצינו להתעמק בו יותר ויותר ולנסות לעשות הכל בצורה הכי מקצועית" מוסיפה ורד.

מה היו התגובות?

"מהר מאוד קיבלנו מאות תגובות מאנשים שכתבו לנו שריגשנו אותם והחזרנו אותם לילדות, הרבה מגיבים כתבו שגרמנו להם לצמרמורות והם אף הזילו דמעה, אנשים רבים גם הביעו מחאה על סגירת הערוץ בטענה שהיו רוצים שגם הילדים שלהם יגדלו ויתחנכו על התכנים האלה", אומר ארתור.

"כן, יש המון השוואה בין הדור שלנו לדור של היום, אבל יש בעיקר תגובות של אנשים שאומרים שמאוד שימחנו אותם ועשינו להם טוב על הלב, זה כיף גדול כי זו הייתה המטרה שלנו מלכתחילה", מספרת ורד.

מהן התוכניות להמשך?

"אנחנו מבשלים משהו חדש אבל מעדיפים לשמור על זה בסוד כרגע...רק נגיד שיש למה לצפות" אומר ארתור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...