הפנינג חוגים במוזיאון פתח תקוה לאמנות

22/08/2018
חדשות


בהפנינג החוגים שיתקיים בסוף החופש הגדול במוזיאון פתח תקוה ניתן למצוא חוגי אמנות איכותיים בהדרכת אמנים פעילים ומובילים.

בהפנינג יזכו הילדים "לקבל טעימה" ממבחר החוגים היצירתיים ולהשתתף במפגש תיאטרלי ומפתיע במוזיאון.

צילום: עידן גם

לאורך השנה ילדי החוגים מכירים אמנים, משתתפים בסיורים במוזיאון ומציגים תערוכה בסוף שנת הלימודים. השנה, לצד חוגי האמנויות הקלאסיות, ניתן למצוא חוגים חדשניים המשלבים תכנות מחשב וטכנולוגיות שונות יחד עם פיתוח חשיבה יצירתית. חוגי המוזיאון מציעים תפיסה בין תחומית המשלבת בין אמנות וטכנולוגיה, מפתחת חשיבה יצירתית, ומשתלבת בעולמם הדיגיטלי של הילדים כיום.

החוג "פיתוח משחקי מחשב" משלב שימוש בעיצוב דיגיטלי ואמנות חזותית, יחד עם חשיבת מתמטית ולוגית על מנת לתכנן משחקים ולפתור בעיות. בחוג, הילדים לומדים על עולם התוכנה והשיקולים המרכזיים בפיתוח משחקים ואפליקציות. כבר אחרי מפגשים בודדים הילדים מצליחים לתכנן, לפתח משחק ולחלוק אותו עם החברים והמשפחה.

חוג חדש נוסף הוא "ילדים יוצרים קולנוע", בו מקבלים הילדים כלים לכתיבת סיפור המבוסס על אירועים מחייהם האישיים, יחד עם כלים כגון צילום, תאורה, סאונד ועריכה. במהלך החוג הילדים לומדים לביים סרטים קצרים, ואיך להפוך את הסיפורים האישיים לקסם קולנועי.

בין החוגים שהמוזיאון מציע ניתן למצוא גם חוגי אנימציה וקומיקס, חוג נגרות להורים ולילדים, איור ותיאטרון בובות, חוגים למצטיינים באמנות וכיתת אמן לציור ורישום. החוגים מתאימים לגילאי יסודי, חט"ב ותיכון.

ההפנינג יתקיים ביום שני, 27.8.18 בין השעות 17:00-19:30 ברחוב ארלוזורוב 30, פ"ת – הכניסה חופשית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...