הפועל פ"ת: מאמצים להעביר את ואטו קואטה בבקרה

18/10/2017 | ניסים קלדרון
חדשות


הקשר הקמרוני ואטו קואטה מצטרף להפועל פ"ת, אך ספק אם יעמוד לרשות המועדון גם במחזור הליגה הקרוב. הבן של דני ניראון חתם בבני יהודה.

ואטו, המשחק בתפקיד קשר אחורי, מתאמן עם הקבוצה כבר זמן רב ואף הספיק ליטול חלק במשחק אחד בגביע הטוטו, ואולם לא שותף עד כה במשחקי הליגה משום שלא עבר בבקרה התקציבית.

במועדון יודעים כי המשחק ביום שישי מול ראשון לציון הוא אולי ההזדמנות האחרונה להתקרב לצמרת ולמאבק העלייה בליגת העל, במיוחד כששתי הראשונות, כפ"ס ונצרת, יתמודדו ביניהן במחזור הקרוב. יחד עם זאת, ספק אם ואטו יעבור בבקרה עד יום שישי, וסביר יותר להניח כי הדבר יקרה בתחילת השבוע הבא.

במועדון מאוכזבים מאוד מהרמה שמפגינה עד כה הקבוצה העונה, ולא מן הנמנע שאולי כבר במשחק הקרוב, ירד המנהל המקצועי פרדי דוד מהיציע לספסל, וישב לצידו של המאמן אורן קריספין. בכל מקרה, סביר להניח שיהיו מספר שינויים בהרכב הפותח, לעומת זה שפתח מול הפועל חדרה בתיקו 2-2 השבוע. מי שבטוח יפתח הוא החלוץ גל צרויה, שכבש צמד ונמצא בכושר מצוין.

בינתיים, פרסמה היום עמותת הכחולה את טיוטת הסכם הקצאת המניות שהגישה לדורון גלנט. כידוע, בין שני הצדדים נוצר לאחרונה נתק, ולמעשה המו"מ נפסק, אך יחד עם זאת ישנם גורמים שמאמינים כי ניתן לחדש את השיחות ולגשר בין הצדדים.

בנושא אחר – עומר ניראון, בנו של כוכב העבר של הפועל פ"ת ונבחרת ישראל, דני ניראון, חתם היום בבני יהודה ת"א, לאחר שנרכש על ידה ממכבי ת"א. ניראון, בן 16 בלבד, מסומן להיות אחד משוערי העתיד של ישראל.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...