הפועל פ"ת יוצאת לדרך חדשה

24/03/2014
חדשות

הפועל פ"ת נמצאת בדרך לליגת העל בכדורגל, ואולם בשנים האחרונות הצרות האמיתיות של המועדון נמצאות דווקא מחוץ למגרש. המועדון שנמצא במקום השני בליגה הלאומית, קיים היום כנס מיוחד בהשתתפות ראשי המועדון והאוהדים.

סגן ראש העיר, איתי שונשיין, פתח את הכנס ודיבר על כך שהנכס היחיד של הקבוצה הוא האוהדים, ועל הניסיונות לעזור לקבוצה לבנות עתיד מבטיח.

אחריו עלה דורון בן דקון – הרוכש החדש של הקבוצה, וסיפר על התחקיר שביצע בחודשים האחרונים: נכון להיום המועדון נמצא עם התחייבויות של 3.0 מיליון ש"ח מול כספים מובטחים של 1.2 מיליון ש"ח בלבד, כלומר: צריך לגייס 1.8 מיליון נוספים כדי לסיים את העונה בצורה מאוזנת. הבעלים החדש, שמחזיק ב 70% ממניות הקבוצה, הבטיח לדאוג שכך שביום רביעי יועברו 750,000 לבקרה התקציבית על מנת שלא יורדו נקודות לקבוצה, והיא גם לא תגיע למצב של פירוק. החל מהעונה הבאה ינוהל תקציב מאוזן, וכל אדם שיהיה מעוניין "להביא כסף מהבית" יוכל לקבל את הקבוצה לידיו.

בכל מקרה, המטרה היא שלפחות עשרים אחוזים ממניות הקבוצה יישארו בידי האוהדים, לאחר שבימים הקרובים יגוייסו מהאוהדים כספים בסך של כ 250,000 ש"ח. מדובר בתהליך היסטורי שבמסגרתו ייחתם הסכם בין הבעלים החדש לאוהדים בדבר הבעלות על המועדון.

נותר לקוות שהמועדון, שבשנים הקרובות עלה לכותרות בעיקר בהקשרים שליליים, יחזיר עטרה ליושנה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...