הפועל פ"ת ומחנה יהודה נחלצו מהמקום האחרון

11/12/2018
חדשות


אור בקצה המנהרה במוצאי חג האורים – המלאבסיות השיגו ניצחונות חוץ חשובים שעשויים להפוך את העונה כולה.

חנוכה הוא חג המכבים, אבל גם לפועלים מגיע לשמוח לא? בטח במוצאי החג... אחרי שבעה משחקים ללא ניצחון בליגה הלאומית (כשבתווך גם ההדחה המסורתית מהגביע) יצאה אמש הפועל פ"ת למשחק חוץ קשה בעפולה מול הפועל המקומית, כשהיא רואה בשבועות האחרונים את הקו האדום מתרחק מהכיוון הלא נכון.

גם להם מגיע לחייך

כבר בפתיחה עלו המקומיים ליתרון לאחר טעות קשה בהגנה המלאבסית. החניכים של מסאי דגו הציגו יכולת חלשה לאורך כל המשחק אך לקראת סופו הצליחו להשיג מהפך של "יותר מזל משכל". בדקה ה-66 אמאדו סוקונה "חטף" לשוער עפולה את הכדור מהרגליים וגלגל לרשת. 6 דקות לסיום אותו סוקונה בישל בעקב לגל לוי שכבש מתוך הרחבה וקבע את תוצאת המשחק: 2-1 להפועל פ"ת.

בעקבות הניצחון חלפה הפועל פ"ת על פני הפועל מרמורק בזכות יחס שערים והכחולים כבר לא אחרונים, אך יחד עם זאת המרחק מהקבוצות שמעל הקו אדום עדיין גדול. ביום שישי (15:00) תארח הפועל את מרמורק במשחק העונה הראשון בתקווה להמשיך לצמצם פערים.

מוקדם יותר, האחות הקטנה מליגה א', הפועל מחנה יהודה, שפתחה גם היא לא טוב את העונה, יצאה למשחק חוץ קשה מול היורדת מהלאומית מכבי הרצליה, השיגה ניצחון מפתיע של 2-0, ודילגה מהמקום האחרון שני מקומות בטבלת המחוז הדרומי אל המקום ה-14. ביום שישי (12:00) תארח 'מחנה' את מוליכת הטבלה הכח עמידר ר"ג.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...