הסטארט אפ הגדול הבא יגיע מפתח תקווה?

18/02/2018 | בר אזולאי
חדשות


חלומם של כל נער ונערה בימינו הוא להצליח בתחום העסקי כשיתבגרו ואולי אפילו להקים עסק משלהם - שלושה סטודנטים מארה"ב הגיעו לפ"ת להעביר קורס יזמות לתלמידים.

תלמידי כיתה י'2 בבית הספר הרב תחומי פתח תקווה ב' עשו לאחרונה צעד אחד בדרך להגשמת החלום כאשר לקחו חלק בקורס יזמות אשר הועבר על ידי שלושה סטודנטים מאוניברסיטת MIT שבארצות הברית.

הקורס אורגן בשיתוף וביוזמת רשת עמל, מנהלת בית הספר הגברת סיגל רוזן והמורה לאנגלית פרידה אוסטרמן.

מחנכת הכיתה, אשירה כפרי אשר ליוותה את הכיתה ותמכה בתלמידים לאורך הקורס: "בית הספר איפשר לתלמידים לראות את אופק ההצטיינות, להיות חלק מהמגמה הטובה בעולם. זה לא חלום אלא מסלול אפשרי עם ארגז הכלים המקצועי והערכי שאנו מציידים אותם".

במהלך הקורס, שהועבר באנגלית בלבד, למדו התלמידים את נושא היזמות ונדרשו לפתח מוצר שיפתור בעיות יומיומיות. התלמידים חוו פעילויות מהנות הכוללות תחרויות בין קבוצות ומבוססות על שיתוף פעולה.

בתום הקורס קיבלו כל תלמידי הכיתה תעודות. כמו כן, הקבוצה בעלת המוצר הטוב ביותר, הקבוצה אשר זכתה בתחרויות והמציג האינדיבידואלי הטוב ביותר זכו בחולצה של אוניברסיטת MIT.

את הקורס מסכמים תלמידי הכיתה כחוויה בלתי נשכחת, חוויה של פעם בחיים. הם למדו רבות על עולם היזמות וקיבלו כלים שלא יקבלו בשום מקום אחר.

התמונות באדיבות בית הספר והתלמידים

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...