המדריך לנופשת - כל הפריטים שאת חייבת לקחת לחופשה בתיק הקטן

06/05/2019
תיירות ונופש


חופשה קצרה בחו"ל היא בדיוק מה שהשגרה שלך צריכה כדי להתרענן. אז רגע לפני הקיץ והטיסה, הנה כמה דברים שאת צריכה לארגן בתוך התיק הקטן שמלווה אותך לכל מקום.

תקופת הקיץ נותנת את האות לנהירה של מאות אלפי ישראלים לחו"ל. אם גם לך כבר יש תכניות לחודשים הקרובים, בטח הספקת להזמין טיסה ומלון אבל את עדיין מתלבטת לגבי האריזה. בדיוק בשביל זה הכנו לך מדריך מסודר עם טיפים לגבי כל מה שצריך להיכנס לתיק הקטן.

מטבע הדברים, התיק שאמור ללוות אותך לכל מקום בחופשה הקיצית חייב להיות גם פרקטי וגם קל. היות ואין טעם להיסחב עם ציוד מיותר, רצוי לשמור על סדר עדיפויות ולהכניס לתיק בעיקר את הפריטים הבאים:

1. מפה

אל תסמכי על חיבור לאינטרנט או על כרטיס סים שתכננת לקנות ביעד. קחי איתך מפה לכל עיר שבה את מתכוונת לנחות, סמני עליה את המקומות החשובים והקדישי גם התייחסות לפתרונות התחבורה ולמיקום המדויק של המלון. עדיף כמובן לרכוש את המפה בארץ וכך לקבל אותה בעברית, אך אפשר להכניס אותה לתיק גם אם משיגים אותה אחרי הנחיתה.

2. מטען

המטען שיש לך בתיק חשוב לא פחות מהטלפון הנייד. הכניסי לתיק את המטען הנוסף שאת מביאה לחופשה או את המטען המרכזי, אך זכרי שבמקרה של אובדן לא יהיו לך אלטרנטיבות. לכן, אופציה אחרת יכולה להיות רכישת סוללה ניידת שתגיע איתך לכל מקום ותאפשר להטעין את הטלפון במהירות. במקרים אלו, מה שאת צריכה לדאוג לו ולהכניס לתיק זהו רק כבל הטענה מתאים.

3. סט איפור

קשה לשרוד חופשה שלמה בלי להתאפר והאמת שגם אין סיבה שתנסי לעשות את זה. הפתרון יהיה לקחת בתיק סט איפור קליל שכולל שפתון, ג'ל לגבות ומייק אפ וביעדים מסוימים גם פודרה, קונסילר או אייליינר. על ההרכב המדויק של סט האיפור את כמובן תחליטי לבד לפי ההעדפות והרגלי הטיפוח שלך, אך הקפידי להשאיר לו מקום בנפרד כבר בשלב האריזה.

4. נשנושי בריאות

זמינות גבוהה של נשנושים בריאים יכולים לעשות את ההבדל בין חופשה מהנה לבין טיול מפרך. אם את מתכננת ללכת הרבה ברגל בין אטרקציות ומקומות, אין כמו נשנוש שאפשר לשלוף מהתיק על מנת לשרוד את השעות הקשות. כמובן שבין לבין מותר לך לעצור בבתי קפה ולנוח עם עוגה מרעננת, אבל היא לעולם לא תחליף נשנוש מזין ובריא שהבאת מהבית.

5. מים

בהמשך ישיר לסעיף הקודם, זכרי שבתיק הקטן שמלווה אותך במהלך החופשה צריך להיות כל הזמן בקבוק מים. מומלץ להמשיך לשתות 10-15 כוסות מים ביום גם כשיוצאים לחופש וליזום הפסקות כדי לנוח, להירגע ולעכל את החוויה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...