הכל שחור, דרוש נס

25/04/2015
חדשות

ניפגש בשנה הבאה באותו מקום ובאותה שעה? הפועל עכו הביסה ללא קושי את הפועל פ"ת, שמצבה נראה אנוש. רק שלושה נצחונות במשחקים שנותרו יותירו סיכוי לשרוד. דורה עשה בי"ס לקורצקי שנותר ללא פתרונות.

ליגת העל בכדורגל, איצטדיון ראש הזהב, מחזור 30 - בשעה של ליגה לאומית נראתה הפועל פתח תקווה כמו קבוצה בליגה א' ואיכזבה שוב את אלפי אוהדיה. נראה כי גם אם המשחק היה נמשך עוד חמש שעות הקבוצה המלאבסית לא הייתה כובשת.

מנגד, האורחת מעכו המשיכה את מסע ההתאוששות המופלא שלה, והיא נמצאת כרגע במצב מצויין להישאר בליגה. שני שערים - כל אחד לקראת סיומה של כל מחצית, הספיקו לקבוצה מהצפון לחזור הביתה מאושרת. מחמאות גדולות למאמן המוכשר שלומי דורה.

הלבנים נגד השחורים

המאמן מנחם קורצקי פתח בהרכב הבא: אוראל כהן, מוסא, גביש, פסו, שקלים, אורמוש, אראל, אבו זייד, אלטמן, חוגי והירש. בהמשך שותפו: דיין, בן יאיר וצעירי.

השופט מנשה משיח הוציא את המשחק לדרך לעיני 6,000 צופים (שחבל שחלקם נכנסו באיחור בשל דוחק בקופות ובכניסות, שמשום מה נפתחו במספר מצומצם ביותר) כמעט כולם בצד של הכחולים, ששיחקו היום בשחור וגילו יכולת של חושך מצרים. כבר בדקה העשירית רק מזל מנע מהאורחים לכבוש, כשלמזלו של אוראל כהן הכדור נעצר במשקוף. הרוח הייתה בגב של העכואים, שבדקה ה-41 ניצלו זאת לטובתם, כשיובאנוביץ' בועט טיל מ-25 לרשת. 1:0 לעכו במחצית.

שלומי דורה עשה בית ספר למנחם קורצקי

במחצית השנייה המקומיים החזיקו יותר בכדור אך פרט אולי לפעם אחת לא ממש גרמו לשוער דודו גורש להתאמץ. בדקה ה-46 אלטמן החמיץ את ההזדמנות היחידה של פ"ת במשחק כשנגח מקרוב החוצה. בדקה ה-53 ריחם מנשה משיח על עודד גביש כשהסתפק בצהוב למרות שהחרון ביצע עבירה שחייבה כרטיס אדום. עכו המשיכה להתבסס על מתפרצות ובאחת מהן, בדקה ה-86 סגרה סיפור עם שער של אדי גוטליב לאחר עוד מחדל הגנתי של המארחים. 2:0 גדול לעכו בסיום.

עכו חוגגת

בעקבות ההפסד מצבה של הפועל פתח תקווה אנוש, והיא תהיה חייבת לנצח בשבוע הבא את הפועל חיפה במשחק חוץ כדי להותיר לעצמה סיכוי לשרוד. לאור היכולת החלשה של כל מערכי הקבוצה המשימה נראית כמעט בלתי אפשרית.

קבוצת הנוער של הפועל פ"ת, שכבר ירדה לליגה השנייה, נוצחה גם היום בביתה – הפעם 4:1 ע"י נס ציונה.

קהל ללא קבוצה. ואיזה מסכנים האוהדים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...