הישג חינוכי גדול נוסף לפתח תקווה

13/11/2017
חדשות


שש שנתי בן גוריון פיינברג זכה בפרס החינוך המחוזי ויעלה להתחרות על פרס החינוך הארצי!

ועדת הפרס המחוזית בראשות המפקחת המחוזית רונית זכאי בירכה את בית הספר כמצטיין מחוזי ואחד מחמשת בתי הספר העל יסודיים המצטיינים בארץ. אחד מהם יבחר ע"י הוועדה הארצית בפרס מצטיין ארצי.

צילום: עיריית פ"ת

מנהל מינהל החינוך רמי הופנברג ציין שהמפתח להישגים המרשימים של המוסד הוא המנהיגות של מנהלות התיכון והחטיבה מיכל אפרתי וסמדר נחמיאס ושיתוף הפעולה הייחודי ביניהן, וכן צוות המורים המגובש והמקצועי והמחויב ערכית, שראוי לכול שבח.

כזכור לפני כשנה זכה בי"ס יסודי "קפלן" בפ"ת בפרס החינוך הארצי. העיר פתח תקוה משקיעה רבות בחינוך תלמידי העיר וביה"ס השש שנתי ידע למנף את ההשקעות לטובת אקטיביזם חברתי.

הליווי שזוכה לו ביה"ס על ידי מנהלת האגף רויטל שפירא ומפקחת ביה"ס הגב' רחל חסון לאורך השנים באיחוד שני בתי הספר ובגיבוש תרבות שש שנתי, היוו פלטפורמה טובה לפיתוח שיטות חדשניות ויזמות מורים ותלמידים הן בתחומים פדגוגים כגון לימודי שפה ואוריינות בחטיבת הביניים, הן בקידום לימודי מדעים, הן בתחום האקטיביזם החברתי ויצירת קהילות לומדות בתיכון והן ביצירת אקלים מיטבי הרואה כל ילד על כוחותיו וכישוריו.

ראש העיר איציק ברוורמן בירך ואמר: "שש שנתי בן גוריון פיינברג זוכה להוקרה והערכה רבה על פעילותו הפדגוגית והערכית ועל העשייה הרבה המתקיימת במרחבי בית הספר. אני מברך את קהילת בית הספר- הנהלת בית הספר, ההורים והתלמידים". 

גם אנחנו כאן בפורטל פ"ת נטו, שמלווים את בתי הספר בפתח תקווה שנים רבות ומאפשרים להם חשיפה תקשורתית יומיומית מקיפה ויוצאת דופן, מברכים על ההישג הנפלא!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...