היפנים היו גדולים על פתח תקווה

23/06/2017
חדשות


קבוצת כדורגל החופים של עירוני פתח תקווה ספגה היום את הפסדה הראשון העונה, כשנכנעה לצמד היפנים של ת"א. צמד אדיר של דנין לא עזר למלאבסים, שחגיגת העלייה שלהם לרבע הגמר נדחתה בשבוע לפחות.

לאחר שני ניצחונות בפתיחת העונה פגשה היום עירוני פ"ת את הקבוצה המפתיעה של תל אביב, ולמרות היתרון על הנייר כבר בפתיחה היה ברור כי הקבוצה הצעירה של ת"א בתוספת שני הזרים היפנים תהווה מכשול לא קל.

אומנם בחלק הראשון רוב ההזדמנויות היו של המלאבסים אבל שוערה של ת"א ביכולת מזהירה בתוספת לא מעט מזל שמר על שער נקי. מנגד צמד היפנים כבשו שער כל אחד והעלו את ת"א ליתרון מבטיח של 2-0. לקראת סוף השליש השני חזרה פ"ת למשחק משער אדיר של אדיר דנין.

בשליש האחרון הגדילה שוב ת"א את יתרון, אבל דווקא כשנראה היה כי המשחק גמור, חזרו חניכיו של אילן צרפתי למשחק: תחילה היה זה צחי אילוז שסחט פנדל וצימק מהנקודה הלא לבנה. מיד לאחר מכן מבצע אדיר נוסף של דנין הסתיים בשער שוויון. בדקות האחרונות השליטה של פ"ת הייתה מוחלטת אך שוב היה זה שוערה של ת"א שמנע מפ"ת לכבוש את שער הניצחון, ואז, כמו שקורה תמיד בכדורגל, התקפה בודדת בדקת הסיום הסתיימה במספרת מרהיבה של היפני ג'וטו שקבע את תוצאת המשחק – 4:3 בסיום לת"א.

בשבוע הבא תפגוש עירוני פ"ת את הפועל חדרה (שישי, 14:50 - חוף פולג בנתניה) וניצחון במשחק הזה צפוי להבטיח למלאבסים מקום בשלב ההצלבה בחודש הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לחדשות ספורט נוספות

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...