הילדים עשו חרם, תושבי פ"ת הגיעו בהמוניהם לחגוג עם בר המצווה

19/09/2016
חדשות


אירוע מרגש הערב בפתח תקווה – שלוש מאות איש הגיעו לחגוג עם ילד שחבריו עשו עליו חרם.

עוד מקרה של עם ישראל היפה הערב בפ"ת: ילד תושב העיר חגג הערב בר מצווה במסעדת וינו (VINO) במתחם האצטדיון. בתחילת הערב התברר כי ה"חברים" מבית הספר הפיצו הודעות בהם התבקשו הילדים לא להגיע לאירוע, והמראה של שולחנות ריקים היה עצוב.

בשלב זה החלו כמה אנשים ובתמיכת הבעלים של המסעדה להעלות פוסטים בפייסבוק, ומהר מאוד החלו להגיע למקום עשרות מתושבי העיר פ"ת להשתתף בשמחת המשפחה ולשמח את חתן בר המצווה. בסופו של דבר, כפי שניתן לראות השתתפו באירוע מאות אנשים.

קובי יוסילוביץ' הבעלים של המקום אמר הערב לפורטל פ"ת נטו: "שמחתי לקחת על עצמי את הפרויקט המהיר, למלא את המקום ולגרום לשמחה רבה ולאושר רב לילד".

תודה לרון כץ על עזרתו בהכנת הכתבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

הגיע זמן לעשות חשבון נפש❗
איך הגענו למצב הזה??? איך הגענו למצב שאף אחד לא יודע שנעשה חרם על ילד/ה באופן כללי וביום שאמור להיות הכי שמח בעניו?! שכל רצוננו לראות את האושר בעיניי ילדינו😭😰 איפה הצוות שמלווה אותו יומיום בביה"ס? האם גם הם לא הרגישו דבר? הגיע הזמן שנשאל את עצמנו האם קישורי חיים ולחיות בחברה, להיות בני אדם רגישים לזולת לא אמורים להיות ערך עליון. בעיניי זה הרבה יותר חשוב מ 5 יח' מתמתיקה❗ אין יותר חשוב מלהיות בן אדם❗ את זה מלמדים מקטנות. לאוניברסיטה כל מי שירצה יגיע בסופו של דבר. אלו השאלות המתבקשות שאנו כחברה צריכים לשאול את עצמנו. הגיע הזמן לעשות חשבון נפש עם עצמנו.
חבס ענבל - 19/09/2016
שתף ב שתף ב
חרם לחתן בר המצווה
ענבל. כל מילה שלך נכונה.
אלי בנימיני - 20/09/2016
שתף ב שתף ב
ילדים קקה!
היופי הישראלי יוצא החוצה במקרים כמו אלו, כמה יפה שעם ישראל מאוחד ובמטרה לשמח. הילדים לכיתה פשוט התנהגו בצורה מגעילה, "ילדי כפות!" "ילדים קקה". איפה הורי הילדים לכיתה כדי שיעצרו את הילדים שלהם מלעשות לעצמם בושות. בזה שההורים לא התערבו הם בעצם פתחו דלת לכך שמחר זה יכול להיות הילד שלהם! לא חשבתי מעולם שאוכל להרגיש הרגשה של בושה כלפי ילדים שלא שלי. אני ממש מתבייש "בילדי הקקה".
אחד שיודע - 20/09/2016
שתף ב שתף ב
קצת אחריות
זה מה שקורה כשאין הגבלה לטלפון הילדים בתוך המסכים כל היום ולהורים אין מושג על מה הם כותבים בריונות היא גם באס אם אסים בפייסבוק ובכל מקום אתם ההורים תיקחו אחריות טלפון חופשי לילדים מגיל אפס הוא אסון עתידי.
אמא דואגת.... - 20/09/2016
שתף ב שתף ב
ילדים מגעילים להורים מגעילים
גועל
אני - 20/09/2016
שתף ב שתף ב
משרד החינוך צריך להעיף את המחנכת והמנהלת יחד עם ילדי הכיתה המגעילה
בושה וחרפה של ילדים מגעילים ודוחים. לסגור את הכיתה המגעילה הזאת ולפזר את הילדים במוסדות לילדים מפגרים. גם שם לא הייתי נותן להם ללמוד.
משה ילבי - 20/09/2016
שתף ב שתף ב
פשוט מזעזע איפה משרד החינוך איפה המנהלתתתת
מזעזע
רונית - 21/09/2016
שתף ב שתף ב
החרם
לדעתי מי שיוזם חרם צריך להיות מסולק מבית הספר לאלתר, כל הכבוד לבעלי האולם vino יצאו גדולים מהחיים , האירוע הבא שלי בע״ה ישר אחשוב על vino👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
נסים בן דוד - 21/09/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...