הטבות לחיילים במסגרת שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל

27/06/2017
חדשות


"יחד למען החייל" (הגוף המאוחד של קרן ליב"י והאגודה למען החייל) בראשות האלוף (במיל') יורם יאיר-ייה ובשיתוף עם צה"ל, יקיים השנה לראשונה שבוע הוקרה ארצי לחיילי צה"ל, בין התאריכים 29/6- 8/7.

העיר פתח תקוה הרימה את הכפפה ונענתה לפניית חיים ביבס יו"ר מרכז השלטון המקומי, ליזום ולארגן הטבות ייחודיות לחיילים לשבוע זה בלבד (למעשה עשרה ימים).

על אף הפנייה שנעשתה רק לפני כחודש הצליחה העירייה לארגן הטבות משמעותיות במקומות בילוי ובבתי עסק רבים לטובת חיילים, תושבי העיר, המחזיקים ברשותם כרטיס חייל פתח תקוה פלוס, אותו יכולים החיילים להנפיק בעמדות כרטיס התושב, ללא עלות.

כך בין היתר ייהנו החיילים בשבוע זה ממופע של נאור ציון ב- 1/7 בעלות של 60 ₪ (במקום 99 ₪) בהיכל התרבות ,כניסה לבריכת המושבה ברח' מינץ בעלות של 20 ₪ במקום 45 ₪ ועוד הטבות נוספות למחזיקי כרטיס חייל. ההטבות בכפוף לתנאים ולהגבלות.

ראש העיר איציק ברוורמן: "מדובר ביוזמה נהדרת של 'יחד למען החייל', ואנחנו בהחלט עשינו את כל המאמץ, בזמן הקצר שעמד לרשותנו, לספק לחיילים תושבי העיר מגוון הטבות והנחות בבתי עסק שונים ובאטרקציות השונות הקיימות בעיר לרגל שבוע זה, וזאת בנוסף להטבות שכבר קיימות במסגרת כרטיס חייל פתח תקוה+. חיילי צה"ל עושים מלאכתם נאמנה, ביום ובלילה, במסירות ובמקצועיות, וזוהי זכות עבורנו לספק להם רגעים של הנאה".

ניתן להנפיק כרטיס ללא עלות בעמדות הנפקה בבניין העירייה  בימים א- ה 8:00-14:00 ויום ג' 16:00-18:00, בקניון הגדול החל מה- 21/6 בימים א-ה 11:00-21:00, יום ו' 9:00-13:00.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...