הורים ישביתו גנים באם המושבות לאחר החג

23/04/2019
חדשות


שביתה בת שעתיים צפויה בשני גנים במתחם ברחוב שרגא רפאלי לאחר חופשת הפסח - ביום א' 28.4, בין השעות 7:30 ועד 9:30.

מאבק השמירה בגנים מתרחב - ועד ההורים של שני גנים בשכונת אם המושבות החדשה החליט להחריף את צעדיו בתגובה לשינויים בהסדרי השמירה בגנים.

לאחרונה החליטה עיריית פ"ת לבטל את הצבת השומרים בכניסה לגנים ולנקוט באמצעי אבטחה חלופיים, לדעת העירייה לא פחות יעילים, מה שגרר התנגדות בקרב הורים רבים מתוך דאגה לשלום ילדיהם.

מוועד ההורים המארגן את ההשבתה נמסר: "אנו עומדים לחזור מחופשת הפסח למציאות בה אין שומר בפתח מתחם הגנים, וכול בקשותינו להידברות עם ראש העירייה לא צלחו. המשמעות היא שאנחנו נדרשים לקחת את האחריות על גורל ילדינו בידינו ולצאת בהשבתה של מתחם גני הילדים לשעתיים, מיד עם החזרה מחופשת הפסח, ביום א' 28.4, בין השעות 7:30 ועד 9:30."

ההורים הוסיפו כי מדובר בהשבתה מתונה ומדודה, המתבצעת מתוך תחושת אחריות, ומטרתה ליצור מינימום הפרעה לסדר היום של ההורים והילדים. לדברי ההורים משרד החינוך מפעיל נוהל בדיקה מול הרשות העירונית כאשר מתקיימת השבתה בת שעתיים ומעלה.

בנוסף, ההורים קוראים למתחמי גנים נוספים להצטרף להשבתה: "אנו קוראים לכלל ההורים לתמוך במהלך, להצטרף אליו, להיערך אליו ולגייס תמיכה באקט ההשבתה. לצערנו עיריית פתח תקווה לא הותירה לנו כל ברירה, ותקוותנו שהקריאה שלנו להחזרת השמירה תיענה במהרה."

לחדשות נוספות באם המושבות - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

תזכורת לרמי גרינברג
אחת הסיבות שברוורמן לא נבחר היא שהורים סגרו איתו חשבון הגדלת הצפיפות בגני הילדים. אם תמשיך ככה אתה יכול לשכוח מקדנציה שניה..
נורית - 23/04/2019
שתף ב שתף ב
מספר בעיות וסכנות שביטול השמירה יוצר:
(אף אחת מהן לא זכתה לתגובה מהעירייה) 1. ההורים לא מכירים את כל ההורים האחרים של הילדים בגן. זה אומר שכשפותחים את השער אף הורה לא יבדוק מי עוד נכנס איתו. וברגע שאדם עויין עבר את השער, יש מגוון גדול של דברים שהוא יכול לעשות. את השומר הוא לא היה עובר כי הוא מכיר את כל ההורים. 2. שומר גם פותר את הבעיה בכיוון השני. הוא דואג שילדים לא ייצאו מהגן ללא ההורים שלהם. ולא חסרים ידיעות בתקשורת על ילדים שייצאו מהגן כשלא היה שומר. 3. בזמן שהילדים מגיעים לגן נשות הצוות בגנים הופכות בעל כורחן גם לבודקות בטחוניות במקום לדאוג ולתת יחס לילדים. איפה ההתייחסות לנקודות האלה?
אורן - 23/04/2019
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...