הבכי של הנהגת בפתח תקווה הפך לחיוך

13/03/2018
חדשות


לכבוד יום המעשים הטובים חברו יחדיו תלמידי התיכונים בעיר והשוטרים הקהילתיים וחילקו לנהגים "דוחות חיוביים" על עבירות שבוצעו.

הפעילות התקיימה היום ביוזמת מנהלת המחלקה להתפתחות אישית ומעורבות חברתית אלה זילברמן ובהובלת רס"מ אסף בנו רכז מרכז העיר ורס"מ משה אל מש"ק אזור תעשיה סגולה והשכונות הצפוניות .

התלמידים שנבחרו עברו הכשרה עם השוטרים ומיד לאחר טקס פתיחת יום המעשים הטובים שהתקיים הבוקר בשוק במעמד ראש העיר איציק ברוורמן, התפצלו לרחובות הסמוכים וחילקו "דוחות חיוביים" לאזרחים על עבירות שבוצעו. בין העבירות שנאכפו היו עבירות חנייה, רכיבה על אופניים חשמליים על מדרכה, רכיבה על אופניים ללא קסדה ועוד.

בפרויקט ייחודי זה השתתפו 8 שוטרים קהילתיים לצד 40 תלמידי כיתות י' – י"א מהתיכונים בעיר .במהלך הפעילות חולקו כ-80 דוחות חיוביים והאזרחים הגיבו בחיוב ובהערכה לעשייה. כפי שסיפר לנו יונתן: "גברת שקיבלה דוח על שימוש בטלפון נייד בכתה ולאחר שהבינה את המתרחש ביום זה נעלמו הדמעות והחיוך חזר לפניה".

אלה זילברמן: "בפרויקט זה גלומים ערכים רבים, התלמידים לומדים על הסכנות שבעברות התנועה, מקבלים כלים כיצד יש לפנות לאזרח, כבוד האדם וחרותו, מדוע כדאי לכבד את החוקים ועוד. כל זאת באמצעות הדוגמא האישית שמקבלים מהשוטרים שליוו את הפרויקט מראשיתו. אין ספק כי פרויקט זה מעודד את חיזוק הקשרים בין בתי הספר, השוטר הקהילתי והקהילה בכלל. תפקידם של התלמידים טרם הסתיים וכעת עליהם להיות השגרירים בבית ספרם."

צילום: עיריית פתח תקוה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...