האתר שישווה לכם מחירי הובלות קטנות בפתח תקווה

15/03/2017
צרכנות


שוק ההובלות בישראל מגלגל על פי הערכות מאות מיליוני שקלים בשנה. על פי נתוני משרד הבינוי, כל משפחה רביעית עוברת דירה אחת ל-5 שנים בעוד הצעירים עוברים בממוצע דירה פעם בשנה וחצי! מה שמצביע על כך שכיום הישראלים עוברים דירות לעתים תכופות יותר מאשר בעבר. נסו לזכור אם אתם מכירים מישהו שחתם על חוזה שכירות ליותר משנה אחת – מה שבעבר היה נורמה, כיום הוא יוצא דופן לחלוטין.

על הובלות קטנות

הובלות קטנות משתייכות לסוג הובלה שנמצא בצמיחה מתמדת. המדובר בענף רחב למדי של הובלת מגוון פריטים – החל מפריט בודד כדוגמת חדר שינה או ספה ועד להובלת דירות קטנות – כדון דירות של סטודנטים, רווקים וכדומה. כלומר, אם נחבר את הפסקה הראשונה נבין שהחברה הצעירים – אותם רווקים שמחליפים דירה אחת לשנה וחצי, מהווים נתח גדול מכלל הצרכנים שמשתמשים בשירותי ההובלות הקטנות. וכדי להבין כיצד לבחור במובילים מומלצים להובלה קטנה וכיצד ניתן להשוות מחירים עבור ההובלות הקטנות, יש להבין מה מייחד כל כך את ההובלות הקטנות ביחס לסוגי הובלה אחרים. הבנה של ההבדלים הללו יכולה לחסוך לנו כסף וזמן.

לפניכם המדריך להובלות קטנות שנכתב בשיתוף אתר "בקטנה" המרכז עשרות מובילים בפריסה ארצית לביצוע הובלות קטנות.

הובלות קטנות אל מול הובלת דירה

על הובלת דירה אינני חושב שצריך להרחיב. מדובר בהתארגנות מורכבת למדי שמלווה באריזה וסידור הבית ולעתים היא עורכת אפילו מספר שבועות (מרגע התחלת האריזה ואיתור המובילים ועד סידור הדירה החדשה).

הובלות קטנות מצד שני שונות באלמנטים רבים. מאחר ומדובר כאמור בהובלה של פריט בודד או פריטים בודדים, ברוב המקרים, ההובלה הקטנה אינה אורכת זמן רב. בנוסף, הלוגיסטיקה שמלווה אותה כמעט שאינה קיימת ולכן המחירים נמוכים באופן משמעותי.

איתור מובילים מתאימים

צרכנים רבים שזקוקים למוביל כדי לבצע הובלה קטנה נתקלים לא פעם בקשיים וסירוב לבצע את ההובלה או במקרה הגרוע פחות – לבצע את ההובלה ביום ובשעה שנוחים דווקא לחברת ההובלות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שחברות הובלה רבות אינן מעוניינות לבצע הובלה קטנה משום שהן התאימו את עצמן לביצוע הובלות גדולות יותר ולכן המחירים שהן גובות יהיו גבוהים ולא משתלמים ומכאן נובע שכמעט בכל המקרים שהצרכן יפנה לחברת הובלות שאינה מתאימה לצרכים שלו, הוא עשוי להיתקל במחיר לא סביר או אפילו בסירוב.

מובילים להובלות קטנות

חברות הובלה שמבצעות הובלות קטנות שונות במספר מאפיינים. ראשית, הצוות האורגני קטן יותר ביחס לחברת הובלות דירה וכולל בדרך כלל שני מובילים. שנית, רכבי ההובלה קטנים יותר – דבר זה יוצר ניידות גבוהה לצד מחיר תפעולי נמוך שמאפשר לכם לקבל שירות במחיר זול מצד אחד אך אם תזדקקו להובלה גדולה יותר, אתם עשויים להיתקל בבעיה. שלישית, רכבים קטנים יחד עם צוות מצומצם יוצרים יחד גמישות תפעולית ובניגוד להובלות אחרות, הובלות קטנות יכולות להתבצע בהתראה קצרה במיוחד – אפילו מעכשיו לעכשיו. לבסוף, כדי לקבל הצעת מחיר זולה באופן משמעותי מבלי לפגוע בטיב השירות, עליכם לשכור מובילים שנמצאים בקרבת מקום משום שנסיעות ארוכות, יכולות לייקר את המחיר בעשרות אחוזים ביחס לחברת הובלות שנמצאת בקרבת מקום.

איתור חברה להובלות קטנות בפתח תקווה

לאחרונה הושק שירות להשוואת מחירי הובלות קטנות בפתח תקווה. בבסיס הרעיון – לחבר בין מובילים שמעוניינים לבצע הובלות קטנות בפתח תקווה לבין תושבי העיר. על ידי הזנת פרטי ההובלה במערכת, יכולים הגולשים לקבל עד 4 הצעות מחיר מחברות הובלה שזמינות בתאריך המבוקש, מעוניינות לבצע את ההובלה וכמובן – מוכנות לספק הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

בדרך זו, יכול הגולש הממוצע לאתר בקלות חברת הובלות קטנות בפתח תקווה שתשמח לבצע בעבורו את ההובלה בכל רגע נתון ובנוסף הגולש יכול לעשות את כל זאת בתוך פרק זמן קצר במיוחד ולהשוות מספר הצעות מחיר – דבר שיביא לו לעתים חיסכון משמעותי.

שתף ב-

תגובות

מה עוד חשוב לדעת לפני מעבר דירה?
מה עוד חשוב לדעת לפני הובלת דירה? בחלק לא מבוטל מהמקרים ישנם חפצים רבים מתכולת הבית שלא עוברים לדירה החדשה. בחלק גדול מהמקרים תכולת הדירה כוללת גם פריטי אספנות בעלי ערך כספי משמעותי. הדבר נכון בעיקר כשמדובר על מעבר דירה של אנשים מבוגרים לדירות קטנות יותר או בתי אבות. אם בתכולת הדירה יש ספרים ישנים, תקליטים, מסמכים עתיקים, פריטי יודאיקה או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שהם שווים לא מעט כסף. חפשו בגוגל "פינוי ירושה יוסף האוסף" וקבלו מאמר שיסביר לכם איך להעריך באופן עצמאי את תכולת הדירה שלכם.
יוסף האוסף - 16/03/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...