הארגון הישראלי לפינוי דירה

13/11/2016
חדשות


מפנים ותורמים

כל לקוח עשוי לפנות אלינו בשל צורך אחר, אך עבור כל לקוח אנו נעניק יחס אישי, ייעוץ מקדים, מחיר הוגן והתחייבות לשירות איכותי, מהיר, יעיל ומתחשב בסביבה.

פינוי דירה וניקיון

רבים מבין הלקוחות שלנו מבקשים אחר פינוי מקצועי, אך באותה נשימה גם שמחים לשמוע כאשר אנו מציעים להם שירותי ניקיון משלימים, וזאת כי כך אנו חוסכים עבורם את הצורך לחפש אחר חברת ניקיון, או לטפל בכך לבד, וכיוון שלא פעם מאחורי חפצים ששכבו זמן רב מתגלית לא מעט זוהמה (כגון פטריות וחלודה), טוב להפקיד את מלאכת חיטוי דירות בידיים מקצועיות.

פינוי דירות מוזנחות

מהניסיון העשיר שלנו למדנו שלא מעט דירות מוזנחות כוללות לא רק ציוד מיותר והרוס, אלא בין היתר הן גם כוללות פסולת ועובש. על כן לצד שירותי פינוי מקצועיים, אנו גם יודעים להעניק שירותי פינוי דירה וניקיון ללא מתחרים. מכאן שתוך יום אחד אותה דירה מוזנחת תתגלה כדירה מרווחת, מסודרת ומדיפה ריח של ניקיון. נשמע טוב?!

פינוי אגרנות כפייתית

לא מעט אנשים לוקים באגרנות כפייתית - אם כי ברמות שונות. אנו חברת "הארגון הישראלי לפינוי דירה" שמחים לקחת חלק בתהליך הריפוי, ואף יודעים כיצד לתת יד ולתמוך בתהליך ההחלמה, וזאת ע"י יחס מכבד, סובלנות, עזרה בשלבי המיון, התנהלות יעילה ומסודרת, ייעוד חלק מהתכולה עבור תרומה (העובדה שהחפצים שנאספו עשויים להביא תועלת תומכת בתחושת הביטחון העצמי של האספן), ומתן שירותי ניקיון משלימים וחשובים- למשל שירותי פינוי צואת יונים.

פינוי מקלטים

בין אם מדובר בוועדי בית ובין אם מדובר בלקוחות פרטיים, כאשר פונים אל חברת "הארגון הישראלי לפינוי דירה" ניתן להיות רגועים שכאשר המשימה הינה פינוי מחסנים או מקלטים, הרי שחברת "הארגון הישראלי לפינוי דירה" תדע כיצד לגשת למשימה וכיצד להימנע מהפרעה לשכנים, וזאת בזכות אופי הצוות, ניסיון עשיר, ציוד ייעודי והכנת שיעורי בית  ממוקדים.

פינוי ירושות ועזבונות

חברת "הארגון הישראלי לפינוי דירה" מבינה את הקושי שעשוי להתעורר לנוכח הצורך לפנות ציוד רב שמשקף חיים שלמים. על כן במקום שתתעסקו בכך לבד, אתם מוזמנים להיעזר בניסיון ובמקצועיות של החברה, ובנוסף ממש כפי שניתן להרוויח משירותי חיטוי, ניקיון וסיוד בעת פינוי אגרנות כפייתית, כך ניתן להיעזר בכול אותם שירותים גם עבור מקרה שכזה.

פינוי צואת יונים

אין זה סוד שאף אחד אינו אוהב להתעסק בפסולת או במלאכת פינוי צואה, אך בעת פינוי דירות מוזנחות ניתן להיתקל לא פעם גם בצרכים שכאלו, ולו על מנת לשוב לגור במקום נקי מלכלוך וחיידקים. מכאן ששוב טוב לדעת שהמשימה אינה נופלת על הכתפיים שלכם, אלא תטופל באופן המקצועי ביותר ע"י חברת "הארגון הישראלי לפינוי דירה".

חיטוי דירות

חברת "הארגון הישראלי לפינוי דירה" הינה חברה מקצועית שמאמינה בשירות מלא ומקצועי. על כן החברה תמיד מציעה שירותי חיטוי, ניקיון ואף סיוד - במיוחד כאשר עוסקים במלאכת פינוי ירושות ועזבונות. חשוב לדעת שבדיוק באותה הרמה הגבוהה שבה נעשים כל שירותי הפינוי, כך גם נעשים באותה רמה גבוהה כל שירותי החיטוי והניקיון, כך שלל ספק ניתן לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות.

פינוי מחסנים

לא פעם מחסן מכיל ציוד מסיבי וכבד שלא ניתן לפנות אותו לבד, ולו כי אין בנמצא כלים מתאימים עבור שינוע ואף לא יודעים היכן ניתן לפנות ציוד שכזה. על כן במקום לאפשר למחסן שלכם להפוך אט אט להיות מגרש גרוטאות, היעזרו בשירותי פינוי מקלטים ומחסנים מבית "הארגון הישראלי לפינוי דירה" ותיהנו מהענות מהירה, יעילה ומקצועית! צרו קשר עוד היום ונקבע עמכם פגישת הכרות לא מחייבת.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...