האחים אילוז מציגים: פ"ת בפיינל פור

14/07/2017
חדשות


צחי ואור כבשו שלושער כל אחד בדרך לניצחון גדול על בית"ר ירושלים, ומכבי נתניה מחכה להם בחצי גמר ליגת כדורגל החופים.

היום נערכו משחקי רבע הגמר בליגת כדורגל החופים בחוף פולג בנתניה. קבוצת עירוני פתח תקווה פגשה את בית"ר ירושלים, אותה מאמן אנדריי אסולין שהיה מזוהה בעבר דווקא עם הקבוצה של המלאבסים.

פ"ת, שסיימה את הבית המוקדם במקום השני, לא נבהלה משער יתרון של הירושלמים כבר בפתיחה, כשעד לתום השליש הראשון צמד יפהפה של אור אילוז ובתווך שער במספרת של צחי אילוז קבעו 3:1 לפתח-תקוואים.

בפתיחת השליש השני הקבוצה מהבירה צימקה את התוצאה אבל מיד האחים אילוז העבירו שוב להילוך גבוה וצמד של צחי בתוספת שער עצמי קבעו 6:3 בתום השליש השני.

בשליש האחרון שער נוסף של אור אילוז ועוד אחד של הברזילאי אברטון קבעו את תוצאת הסיום – 8:4 לפ"ת, שתפגוש בשבוע הבא בחצי הגמר את מכבי נתניה החזקה. בחצי הגמר השני יתמודדו כפר קאסם וכרמיאל.

פתח תקווה חוזרת לפיינל פור לאחר שבשנה שעברה הודחה בצורה אכזרית ע"י נתניה ברבע הגמר. אומנם עפ"י המשחקים היום הקבוצה המלאבסית הייתה המשכנעת ביותר, ואולם היא מגיעה ליום האחרון של הליגה כאנדרדוג ברור, כשיתר שלוש הקבוצות מחזיקות בסגל שלהן שחקני רכש זרים מהטופ העולמי.

ביום שישי הבא בצהריים יתקיימו משחקי חצי הגמר בחוף פולג, כשמשחק הגמר ייערך בסוף אותו יום בשעות אחר הצהריים באירוע המסיים של העונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...