האדומים של כוכבות העל

24/11/2014
תקוה'לה

מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז משיק בימים אלו, את סדרת השפתונים החדשה קולקשן אקסקלוסיב פיור רדס – 5 גווני אדום.

שגרירות המותג, הכוכבות ההוליוודיות: ג'ניפר לופז, בלייק לייבלי, פרידה פינטו, לייה קבאדה ולטישה קסטה, ג'יין פונדה, ליה קבדה ואנדי מקדואל, שיתפו בסוד האדום שלהן....

בלייק לייבלי - "בכל פעם שאני משחקת תפקיד של אישה חזקה ועוצמתית, אני שולפת את השפתון האדום שלי וכמטה קסם - נכנסת מיד לדמות. בינינו, זה עובד עם כל תפקיד..."הטיפ שלי: לא התעוררת בזמן? אספי את השיער לקוקו מרושל, מרחי מעט צללית מבריקה על העפעפיים, הוסיפי שפתון אדום עמוק שימשוך את תשומת הלב וכולם יהיו בטוחים שיצאת עכשיו מצילומים...

(צילום: לוריאל פריז חו"ל)

ג'ניפר לופז -  "גיליתי את כוחו של השפתון האדום כשצילמנו קליפ לשיר חדש והצלם התעקש על קלוז-אפ של שפתיי. העומק, החושניות והרכות שהוא מעניק לשפתיים הופכים אותו לחסר תחליף..."הטיפ שלי: למראה חושני מושלם את צריכה 3 מוצרים בלבד- מייק-אפ בגוון עורך, מסקרה שחורה במיוחד ושפתון אדום עז.

פרידה פינטו -  "בהודו הצבע האדום הינו סמל למזל טוב וליוקרה ולכן הכלות ההודיות נישאות כשהן מתהדרות באדום הבוהק ביותר...השפתון האדום שלי הוא השילוב האולטימטיבי של מסורת ושיק". הטיפ שלי: אל תפחדי לשלב אדום עם אדום - אם בחרת שמלת ערב בגוון אדום עז, שלבי אותה עם שפתון אדום כהה יותר.

ליה קבדה -  "כל הדוגמניות מעידות שברגע שנגמרים הצילומים הן ממהרות להחליף בגדים, לפרק את התסרוקת ולהסיר את האיפור. גם אני, חוץ מהשפתון האדום...הוא היחיד שממשיך ללוות אותי בכל מקום". הטיפ שלי: ליצירת מראה שפתיים עסיסיות, שלבי שני גוונים אדומים – הכהה יותר במסגרת השפתיים והבהיר יותר בחלקן הפנימי.

לטיסיה קסטה - "לכל אישה צרפתייה יש לפחות שפתון אדום אחד במגירת האיפור (אם לא 20...). אחד לבוקר, אחד לערב, אחד לקולנוע, אחד לבילוי רומנטי, אחד לטיול על חוף הים ואפילו אחד לחדר הלידה... אדום זה לא צבע, זו דרך חיים!" הטיפ שלי: לקיבוע השפתון האדום לאורך זמן, הניחי מעט פודרה שקופה על שפתייך, ורק אז מרחי את השפתון.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...