גל זוננשיין מפ"ת עלה לשלב הגמר בתחרות הצילום של קנט

04/06/2017
חדשות


צילומו של גל זוננשיין מפתח תקווה "גשם ברכה" עלה לשלב הגמר של תחרות הצילום "הגלריה החקלאית - חקלאות בנוף הישראלי".

הצילום נכלל בין 20 המועמדים הסופיים מתוך מאות תמונות שנשלחו השנה לתחרות המסורתית שנועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיו המרהיב של הנוף הישראלי.  זוננשיין  צילם מטע רימונים בישוב מישר לאחר הגשם ראשון שפתח את עונת החורף וסגר את עונת הרימונים.

"גשם ברכה" (גל זוננשיין – הגלריה החקלאית של קנט)

תחרות הצילום המסורתית "הגלריה החקלאית" של קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, מתקיימת זו השנה השתיים עשרה. השנה התחרות מתקיימת בסימן 50 שנות פעילות של הקרן. כבכל שנה, התחרות נועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיים המרהיב של הטבע והחקלאות בישראל. התחרות, שהחלה כתחרות סגורה לחקלאים בלבד, נפתחה לציבור הרחב והפכה במרוצת השנים לתחרות צילומי החקלאות הישראלית והטבע המקומי המרכזית בארץ. במשך השנים נשלחו לתחרות אלפי תמונות מקוריות ויצירתיות של שדות, גידולים, בעלי חיים, ציוד חקלאי ועוד. הגלריה הפכה ל"שגרירה" של החקלאות הישראלית ותמונות נבחרות הוצגו בתערוכות חקלאיות בינלאומיות ובשגרירות ישראל ברחבי העולם. בשנה האחרונה בלבד הוצגה "הגלריה החקלאית" בתערוכה חקלאית גדולה שהתקיימה בהודו.

התחרות מורכבת משני שלבים: בשלב הראשון הועלו כל התמונות לאתר התחרות של קנט. צוות השיפוט של התחרות בחר את 20 התצלומים המקוריים, המיוחדים והיפים ביותר וכעת הציבור הרחב יוכל להצביע לתמונה הטובה ביותר. ההכרזה על התמונה הזוכה תתקיים בכנס הלקוחות השנתי של קנט, במהלך חודש יוני.

הציבור מוזמן להיכנס לדף הבית של קנט http://www.kanat.co.il ולדרג את הצילומים האהובים עליו מבין 20 התמונות שעלו לשלב הגמר. ההצבעה לציבור נפתחת ב-5/6/17 ותהיה פתוחה על ה-16/6/17.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...