"גונבים את ההצגה" - תערוכת צילומי בעלי חיים וילדים

10/01/2016
חדשות

צלמים מקצועיים וחובבים מוזמנים להשתתף בתחרות צילומי בעלי חיים וילדים, בחסות עמותת 'תנו לחיות לחיות'. הצילומים הזוכים יוצגו בתערוכה "גונבים את ההצגה". התערוכה תוצג לראשונה בהיכל התרבות פתח-תקווה, החל בתאריך 21.5.2016.

עמותת 'תנו לחיות לחיות', אשר מציינת השנה שלושים שנים להיווסדה, מציגה זו הפעם השנייה תערוכת צילומי בעלי חיים, שמטרתה לעורר הסתכלות אוהדת וחומלת על בעלי החיים. מאז ומתמיד ידוע כי בעלי חיים וילדים גונבים את ההצגה, ובתערוכה זו החלטנו להציב במרכז הבמה גם את הילדים וגם את בעלי החיים.

הכלבה קאיה ועמית במשפחה המאמצת (צילום: שמרית מנדלבאום)

כבר מגיל צעיר מאד מביעים ילדים התלהבות, שמחה והשתאות מהתבוננות בבעלי חיים. קולותיהם, פרוותם, תנועותיהם ועיניהם החיות, הם מקור להתפעמות עצומה מעצם החיים. גם בעלי החיים מעניקים יחס שונה וייחודי ל'גורי האדם' שהם פוגשים. האינטראקציה ביניהם חושפת את שמחת החיים, השובבות, החמידות, והתמימות שלהם, ואת היחס האותנטי, המקבל והאוהב הקיים בילדים כלפי בעלי חיים.

בני האדם הבוגרים, גם הקשוחים והציניקנים, לא יישארו אדישים לנוכח מפגש זה בין בעלי חיים וילדים. התערוכה גם ממחישה את הדמיון שבין בעלי חיים וילדים – אלה וגם אלה רגישים
ופגיעים וזקוקים להגנה שלנו, בני האדם הבוגרים.

לפרטים נוספים על ההשתתפות בתערוכה: shabat.dana@gmail.com

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...