בלייק לייבלי בקמפיין חדש

05/11/2014
תקוה'לה

הכוכבת ההוליוודית ואייקון האופנה בלייק לייבלי (27), המצפה בעוד מספר חודשים לילד ראשון מבן זוגה ראיין ריינולדס (37), נראית זוהרת מתמיד, מובילה בימים אלו את הקמפיין החדש לסדרת הטיפוח לצעירות 'סקין פרפקשן' של המותג הבינלאומי לוריאל פריז.

בלייק, שסללה דרכה לאהובת בימאי הסרטים ועורכי האופנה המובילים ברחבי העולם, מגלמת את כל הקודים המודרניים של הזוהר ההוליוודי. שחקנית חזקה וכריזמטית, המתאימה לקהל הצעירות, ולכן נבחרה להוביל את השקת סדרת הטיפוח לצעירות.

סדרת הטיפוח סקין פרפקשן הינה סדרת לחות בעלת אפקט מתקן וכוללת: קרם יום, סרום וקרם עיניים - למראה עור מושלם. הסדרה כוללת רכיבים מתקדמים, תוצר 10 שנות מחקר ממעבדות לוריאל, המסייעים בשיפור מראה איכות העור ומעניקים מראה עור זוהר ואחיד לנשים צעירות בגילאי 25-35.

(צילום: לוריאל פריז חו"ל)

בלייק לייבלי: " 'כי מגיע לך הטוב ביותר', זהו המסר החזק ביותר שאני יכולה להעביר הלאה לנערות ונשים באשר הן. זהו ללא ספק ערך חשוב ויש להחדירו לנשים ונערות צעירות, כבר בגילן המוקדם. מקור היופי הוא בביטחון העצמי. זה המפתח. זוהי הסיבה שאני כל כך שמחה שנבחרתי להוביל את הקמפיין".

לייבלי, שזוכה להכרה רבה בעולם ואף נכנסה בשנת 2011 לרשימת 100 האנשים המשפיעים ביותר בעולם במגזין "טיים", נודעת גם בהופעתה הבלתי נשכחת בתור סרינה ואן-דר-וודסן בסדרה "גוסיפ גירל" (אחת שיודעת) ובסרטים רבים דוגמת: 'ניו-יורק אני אוהב אותך', 'גנב עירוני', 'בלי חוקים', 'חייה הפרטים של פיפה' ועוד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...