בית דפוס - אילו שירותים ניתן לקבל?

22/12/2020
חדשות


כל אחד מאיתנו נתקל מתישהו בחייו בשירותי בית דפוס, בין אם זה במסגרת עבודתו ובין אם לצרכיו האישיים. בית דפוס נותן פתרונות לכל מני סוגים של הדפסות המיועדות לצרכים שונים: הזמנות לחתונה, כרטיסי ביקור, פליירים, מודעות, שילוט, מגנטים ועוד. לא משנה מהו הצורך הרלוונטי עבורכם, לפני שאתם ניגשים לבית דפוס כזה או אחר, חשוב שתבדקו שהוא אכן מקצועי ומנוסה בתחומו. בית דפוס איכותי, יכוון וייעץ לכם מה נכון עבור ההדפסה אותה תרצו לבצע. הדבר האחרון שתרצו הוא לגלות לאחר ההדפסה שהיא אינה איכותית ולא תואמת לשביעות רצונכם.

מה חשוב לדעת בבחירת בית דפוס?

* השירותים המוצעים – קיימים הבדלים מהותיים בין בתי הדפוס השונים. חלקם יציעו לכם רק הדפסה של הזמנות וכרטיסי ביקור וחלקם יציעו מגוון שרחב הכולל הדפסה של ספרים וקטלוגים למיניהם. לכן חשוב לבחור את בית הדפוס המתמחה בהדפסה אותה אתם מעוניינים לבצע.

* מחיר – ישנם לא מעט פרמטרים הקובעים בסופו של דבר את מחיר ההדפסה, לכן מומלץ להגיע מוכנים מראש למענה על שאלות כמו: מהי טכניקת ההדפסה הרצויה (אופסט או דיגיטלי), האם יש צורך בהדפסה דו צדדית, מהו עובי הנייר הרצוי, מהו סוג הנייר וכו'. בנוסף מהי הכמות הרצויה -במקרים רבים תקבלו הצעת מחיר משתלמת יותר עבור כמות גדולה יותר של עותקים.

* שירותים נוספים – בתי דפוס רבים יציעו לכם שירותי גרפיקה מה שיכול במידה רבה לסייע לכם להוציא תוצאה טובה ואיכותית יותר משתכננתם. במקרים רבים גרפיקאי בבית הדפוס יכול לחסוך לכם הרבה כסף שהייתם יכולים להוציא על שירות של גרפיקאי מטעם חברות המיתוג השונות.

* רמת דיוק גבוהה – לפני מתן אישור סופי להדפסה בדרך כלל תקבלו סקיצה על מנת לוודא שאתם מרוצים מהתוצאה. למרות זאת, לעיתים מתגלות בעיות שגורמות ללקוחות להיות לא מרוצים מרמת הגימור, מהמחיר ומהשירות. לכן על מנת להגדיל את הסיכוי לעבודה מול בית דפוס איכותי, רצוי לברר עליו ולחפש המלצות שיעידו על הניסיון שלו בתחום.

הדפסה מקצועית – תוצאה באיכות גבוהה

חשיבות הבחירה בבית דפוס שידע לתת מענה מקצועי ובעל תודעת שירות גבוהה היא לא דבר של מה בכך. אחרי הכל, לא תרצו לגלות ששילמתם על הדפסה באיכות נמוכה למרות שהובטח לכם אחרת. חשוב לוודא שבית הדפוס משתמש בדיו ונייר איכותיים, שהוא מציע לכם פתרונות לבעיות של הרגע האחרון ושהוא קשוב לצרכים שלכם. כיום ניתן לדעת רבות על בתי דפוס רק מלקרוא עליהם ברשת. ישנן אינספור חוות דעת שניתן להסתמך עליהן לפני שבוחרים בשירותיו של בית דפוס כזה או אחר. גם המלצות מקולגות או מכרים יכולים להוות גושפנקא לכך שמדובר בבית מקצועי, או לא. בירורים אלה יסייעו לכם בבחירת בית דפוס שיספק לכם בסופו של דבר הדפסה איכותית שתהיה לשביעות רצונכם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...