בהפועל פתח תקווה שוחים ממש מהר

01/01/2019
חדשות


"אל תגידו שהשמיים הם הגבול כשיש עקבות על הירח" - זו המנטרה המלווה את חברי נבחרת הפועל פתח תקוה שייצגו את העיר באליפות ישראל בשחייה שנערכה בשבוע האחרון במכון וינגייט.

הנבחרת המונה 13 שחיינים ושחייניות, בניהולו של עו"ד עידו אפל ומאמנה הראשי מתאמנת במועדון ספורט המושבה של רשת מקפ"ת, חזרה לעיר עם 7 מדליות ושני שיאי ישראל.

התואר "אלוף ישראל" ושיאן ישראל כפול, שייך לניר חי בן ה- 13 - ניר תלמיד כיתה ח' בחט"ב אחד העם, הוא השחיין הישראלי המהיר ביותר עת ניפץ שני שיאים ישראליים לגילאים במשחה אחד!
בתוך משחה ה- 1500 מטרים חופשי שבר ניר את השיא הישראלי לגילאי 13 גם ב-800 מטרים ובסיומו ניפץ גם את השיא הישראלי לגילאי 13 אשר נקבע בשנת 2002 על ידי השחיין האולימפי נמרוד שפירא בר אור. למעשה ניר הפך להיות השחיין הישראלי המהיר אי פעם לגילאי 13 במשחים אלו.

שחר לייזר בת ה-17, תלמידת מגמת החינוך הגופני בתיכון ברנר, סיימה את התחרות עם 4 מדליות! מדלית זהב בתואר "אלופת הנוער של ישראל במשחה ל 100 מטרים מעורב" ועם שלוש מדליות כסף אשר זיכו אותה בתואר סגנית אלופת ישראל לבוגרות במשחה זה. כמו כן זכתה שחר ב-2 מדליות כסף נוספות אשר זיכו אותר בתואר סגנית אלופת ישראל לנוער במשחים ל-400 מטרים חופשי ול-200 מטרים מעורב אישי.

השחיינית הצעירה, קארין גוכשטיין בת ה-14, זכתה בתואר אלופת ישראל לגילאים במשחה המתיש ל-200 מטרים פרפר וכן זכתה לעלות ולהתחרות בגמר הבוגרות. בנוסף זכתה קארין במקום השני במשחה ל-100 מטרים פרפר ובמקום השלישי במשחה ל-50 מטרים פרפר. בסה"כ סיימה קארין את אליפות ישראל כאשר על צווארה מדלית הזהב, הכסף והארד.

אלינה ברויטמן בת ה-21 חזרה למועדון לאחר שירות צבאי משמעותי אלינה הגדילה לעשות, שיפרה את שיאה האישי במשחה ל-50 מטרים חופשי מלפני 4 (!) שנים וסיימה במקום החמישי במדינה ממשחה הפופולארי ביותר אשר נטלו בו חלק למעלה מ-200 שחייניות בכלל הגילאים.

כמו כן, התחרו, שברו שיאים ועלו על כל הציפיות, עידן צ'וזוי (מקום רביעי במשחה ל-200 מטרים חזה), רוני ואקרט, נועה כץ, ליאל בקרמן, רן קוסטיק, גליה סולקין, דנה רותם, גל בן ארויה, ותומר שפירא, אשר הגדיל ועלה על כל הציפיות וסיים במקום ה-5 במשחה ל-1500 מטרים חופשי.

עו"ד עידו אפל מנהל הקבוצה ומאמנה הראשי: "ההישגים אליהם הגיעה הנבחרת באליפות ישראל הינם מדהימים! המטרה הראשית שלנו היא, שבעזרת עבודה נכונה, התמדה, מקצועיות ותנאים מרביים בשטח, יגדלו במהלך השנים מספר מקסימאלי של שחיינים תחרותיים המגיעים להישגים ברמה הגבוהה  ביותר. כלל ההישגים אשר הושגו הינם בזכות המאמנים המצוינים של הנבחרת: ויקטור פומין, ליאור קורן, לי מש ותמיר חומנקוב, וכן אייל סטיסקין וטל כהן".

(התמונות באדיבות עידו אפל)

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...